(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Aš užaugau visuomenėje, kurioje sako, “Kaip rusai sako..”. Visuomenėje, kurioje automobilio markė yra didesnis rodiklis, nei intelektas, kuris retam tepadės nusitempti moterį lovon. Visuomenėje, kurioje nekaltybė išsaugota iki 25 metų yra smerktinas, ir netgi apjuoktinas dalykas ištikimų draugų kompanijose.

Čia žmonės verčia apsaugines tvoras, kurios saugo homoseksualų demonstraciją, nors patys tokiom tvorom atsitveria nuo tolerancijos, o jų supuvusių galvų žodynuose, tokie individai prirašyti prie žodžių “iškrypėliai. pedofilai.”. Ups, parsisiųstuose failuose pavadinimai žiba angliškais pavadinimais “barely legal”..

Visuomenėje, kuri nepripažįsta originalumo, dievina pažintis, kuriomis naudojasi visur ir visada, kur nusirašinėjimas yra visiškai negėdingas pomėgis, kur gaunami diplomai su nuliu žinių, palaiminti tie, kurie nemoka už mokslą.

O kaip pykdina kaimynas, dirbantis valstybės tarnyboje, kuriam AŠ, AŠ (!) moku atlyginimą, iš mokesčių, kurių “nuoslėpas” dedu į kojinę.

Visuomenėje, kurioje vaikams nebeperka akvariumų, sodina prie soc. tinklo atitinkamų programų. Sveikas meškine, P. Bear.

Visuomenėje, kur žmonės renkasi gyventi kitų gyvenimus, leidžia dar didesniems idiotams jaustis įtakingiems, rengti prabangias puotas, kuriose kartais netgi nelieka vietos pasikabinti paltams.. Juk nepaliksi jūrinės ūdros kailiuko ant palangės.

Visuomenėje, kuri atiduoda pagarbą, anksčiau tankais trynusius mūsiškius, vietoj to, kad tartų savo nuomonę burba, jog kas bus, kai užsuks dujas. Bus šalta.

Visuomenėje, kuri dievina lietuvišką kiną (jei toks egzistuoja), kuris spjaudosi keiksmais, vietoj to, kad pabarstytų išminties, daugeliui leidžia atsikvėpti – aš ne vienas toks.

Visuomenėje, kuri neieško atsakymų, juo labiau klausimų, visuomenėje, kuri dar negimusi turėjo pati sau pasidaryti abortą.

Kita vertus, kartais, kad ir kaip tamsu, skraido jonvabaliai, kurie vienas kitą atskiria pagal skleidžiamą šviesą, jie šnekasi apie gyvenimą, vertybes, laimę, laisvę (taip, egzistuoja ir minties, žodžio laisvės..).

Vėliau jonvabaliai sugaudomi, uždaromi į stiklainius ir eksponuojami muziejuose.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Šio straipsnio parengimą parėmė Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: