Kauno miesto meras socialiniuose tinkluose
(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Švietimo ministras Gintaras Steponavičius, Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis – tai tik keletas Lietuvos politikų, kurie stengiasi išnaudoti visus elektroninės erdvės teikiamus bendravimo privalumus. Visai neseniai prie jų prisijungė ir Kauno miesto meras Rimantas Mikaitis.

Jau senokai turėjęs savo profilį viename populiariausių pasaulyje socialinių tinklapių „Facebook“, meras nuo šiol bendrauja su savo „sekėjais“ ir „Twitter“ puslapyje.

„Nors Lietuvoje „Twitter“ ir nėra toks populiarus, tačiau jis labai tinka daug dirbantiems žmonėms – čia užtenka parašyti tiesiog kelis sakinius apie dabartinę savo veiklą – taip visas naujienas žmonės sužino „gyvai“. Kodėl šovė mintis susikurti šį profilį? Visada mėgau naujoves, o socialinių bendruomenių puslapiai – tarsi tautos barometras, leidžiantis tiesiogiai pamatyti, kaip jaučiasi miestiečiai, kokie jų norai ir problemos”, – sakė Kauno miesto meras Rimantas Mikaitis.

Kauno miesto merą socialiniuose tinkluose rasite šiais adresais: Facebook ir Twitter.

Šis tekstas – kaunas.lt nuosavybė. Kopijuoti ir platinti kaunas.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama!

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: