© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Prieštaringai vertinamas Miley Cyrus (Mili Saires) pasaulines gastroles, kaip pranešama, vos po dviejų koncertų užplūdo skundų lavina dėl jos darkymosi su seksualine potekste.

Hito “Can’t Be Tamed” atlikėja gastroles “Bangerz”, per kurias numatyta 60 koncertų, praėjusią savaitę pradėjo Vankuveryje Kanadoje, o sekmadienį koncertavo Takomoje Vašingtono valstijoje.

Koncertų metu buvusi “Hanos Montanos” (Hannah Montana) žvaigždė vaizduoja oralinį seksą su vyru, kuris būna užsidėjęs Billo Clintono (Bilo Klintono) kaukę, graibo šokėjo užpakalį ir žingsniuoja po sceną su triko, papuoštu kanapės lapo piešiniu.

Dainininkės vadybininkus, kaip pranešama, užplūdo pasipiktinusių tėvų skundai ir sklinda gandų, kad kai kurių arenų vadovai grasina atšaukti koncertus.

Šaltinis Australijos muzikiniam tinklaraščiui “The Fix” sakė: “Miley vadovybę užplūdo skundai, daugiausia tėvų, … (juose) raginama nutraukti visas gastroles.

Jos komanda, įskaitant vadybininkus, įrašų studijos bosus ir visus gastrolių darbuotojus, tarp jų – direktorių, kostiumų skyrių ir choreografus, buvo sušaukta į skubų pasitarimą, nes arenos visose JAV grasina atšaukti šou”.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: