(c) Zalgiris.lt archyvo nuotr.

Kalėdinių atostogų namo išvykęs „Žalgirio“ vidurio puolėjas Mirza Begičius kol kas į Kauną negrįžo. Kauno „Žalgirio“ klubą pasiekė krepšininką atstovaujančių agentų raštas, kuriame teigiama, kad sutartis tarp M.Begičiaus ir „Žalgirio“ yra vienašališkai nutraukiama dėl agentams laiku neišmokėto komisinio mokesčio.

Šis sprendimas nustebino Kauno „Žalgirio“ vadovus, kurie iš karto pabandė susisiekti su M.Begičiumi. Atsiliepęs į skambutį Mirza paaiškino, kad asmeniškai jokių problemų su klubu neturi, tačiau parašą ant rašto padėjo, nes to jo prašė jam atstovaujantys agentai. Jis pažadėjo, kad dėl susidariusios situacijos su „Žalgiriu“ susisieks vienas iš agentų Enesas Trnovcevičius. Tačiau kitą dieną klubo vadovai E.Trnovcevičiaus skambučio nesulaukė, M.Begičiaus telefonas irgi buvo išjungtas.

Įdomu tai, kad M.Begičiaus agentai E.Trnovcevičius ir Mirko Manojlovičius sutarties nutraukimo raštą pasirašė gruodžio 26 d., sulaukę kol jų sąskaitą pasieks prieš kelias dienas pervesta agentams skirto komisinio mokesčio suma. Ją gavę E.Trnovcevičius ir M.Manojlovičius nusprendė vienašališkai nutraukti sutartį tarp „Žalgirio“ ir jų kliento.

Kiek vėliau susisiekus su E.Tronvcevičiumi, šis į kalbas nesileido, teigdamas, jog viską išdėstė savo atsiųstame rašte.

Kauno „Žalgirio“ klubas jau kreipėsi į atsakingas FIBA (Tarptautinė krepšinio federacija) institucijas, tačiau įsigilinti į susidariusią situaciją šios galės tik po sausio 11 d., kuomet baigsis naujametinės atostogos.

Praėjusių metų rugpjūčio mėnesį su M.Begičiumi buvo sudaryta sutartis pagal formulę 2+1, klubui išlaikant teisę pratęsti kontraktą trečiajam sezonui.

Pernai į Lietuvą atvykęs M.Begičius negalėjo pasigirti gera fizine forma – ilgą laiką treneriai tik ribotai galėjo naudotis jo paslaugomis aikštėje. Žaidėjo agentai ramino klubą, teigdami, kad aukštaūgiui reikalingas ilgesnis adaptacijos periodas ir, jog „netrukus“ jų klientas demonstruos tokį žaidimą, kokio iš jo tikėjosi tiek komandos vadovai, tiek „Žalgirio“ aistruoliai.

Pasibaigus sezonui buvo nutarta M.Begičiui suteikti antrąjį šansą – sudarytas treniruočių planas vasarai. Dar birželio pabaigoje su į Kauną grįžusiu M.Begičiumi darbavosi „Žalgirio“ fizinio parengimo treneris Sigitas Kavaliauskas bei kiti specialistai, per porą mėnesių padėję slovėnui įgyti neblogą fizinę formą bei sutvirtėti fiziškai.

Visgi įpusėjus šiam sezonui apie tokią pagalbą jų žaidėjui agentai E.Tronvcevičius ir M.Manojlovičius pamiršo bei nusprendė nutraukti M.Begičiaus sutartį su „Žalgiriu“.

Jei komandoje iš tikro neliks vieno iš aukštaūgių, Kauno „Žalgirio“ vadovai suintensyvins naujo vidurio puolėjo paieškas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: