Mokyklos kruopščiai ruošiasi kovo 11

0
1
(c) kaunas.lt archyvo nuotr.
Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklos rengiasi iškilmingai pažymėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 20 metį.
Mokyklose parengti stendai, ekspozicijos, vyksta įvairūs konkursai, kur mokiniai giliau susipažįsta su Lietuvos istorija bei Nepriklausomybės kovomis.
Mokytojai įdomiai ir suprantamai mokiniams pateikia medžiagą apie Lietuvos Respublikos pasiekimus per pastaruosius 20 metų. Svarbiausia, kad nedramatizuojami laikini sunkumai, o parodomas valstybės pažangios vystimosi tendencijos.
Savivaldybės Tarybos Kultūros, savivaldos ir bendruomenių komiteto pirmininkas Raimundas Kaminskas bei Švietimo ir ugdymo skyriaus vadovai lankėsi Panemunės seniūnijos mokyklose, domėjosi mokyklų pasirengimu valstybės iškilmėms. Vaišydavos pagrindinėje mokykloje buvo pristatyta mokinių pilietinio ugdymo programa, naujai parengta mokinių darbų paroda. Ypač gražiai parengtas stendas, kuriame mokiniai supažindinami su Lietuvos Respublikos valstybiniais simboliais.
Ugdydama mokinių pilietiškumą, mokykla planuoja darbo savaitę pradėti pirmadieniais giedodami „Tautišką giesmę”. Mokyklos vadovai planuoja įsteigti etnografinį muziejų, kuriame būtų kaupiami įdomūs, Vaišydavos vietovei būdingi eksponatai.
Įdomiai ir turiningai šia linkme dirba ir Vaidoto pagrindinė mokykla. Čia jau veikia etnografinis muziejus, o mokiniai su mokytojais kiekvieną darbo dieną pradeda sugiedodami „Tautišką giesmę” Tai tikrai gražus pavyzdys Kauno miesto mokykloms. Kaip teigė Vaidoto mokyklos vadovai, mokiniai pamokas pradeda susikaupę, jausdami pareigą mokytis ir augti atsakingais Lietuvos piliečiais.
Šv. Mato katalikiškoje vidurinėje mokykloje taip pat šventinės nuotaikos. Vyksta įvairūs renginiai, skirti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui, Komiteto pirmininkas R. Kaminskas palinkėjo mokyklos bendruomenei sėkmės prasminguose darbuose ugdant jaunąją kartą. Mokyklos vadovai pažadėjo atnaujinti valstybinę atributiką, daugiau dėmesio skirti mokinių pilietiniam – patriotiniam auklėjimui.
Švietimo ir ugdymo skyriaus informacija

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia