Naktiniai maršrutai - tik savaitgaliais
(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Dėl mažo keleivių srauto nuo vasario 2 d. 13N ir 14N maršrutų troleibusai bei 37N maršruto autobusai naktimis iš ketvirtadienio į penktadienį nebevažiuos.

Atsižvelgusi į studentų prašymus, Kauno miesto savivaldybė buvo priėmusi sprendimą eksperimento tvarka pakoreguoti naktinių 13N, 14N troleibusų ir 37N autobusų maršrutų darbo režimą. Nuo lapkričio mėnesio šie maršrutai dirbo ne tik naktimis į šeštadienį ir sekmadienį, bet ir naktimis iš ketvirtadienio į penktadienį.

Nepasiteisinus eksperimentui nuo vasario mėnesio bus grįžtama prie įprasto naktinių maršrutų darbo režimo. 13N ir 14N maršrutų troleibusai ir 37N maršruto autobusai važiuos tik naktimis iš penktadienio į šeštadienį ir iš šeštadienio į sekmadienį.

Nors 13N ir 14N troleibusai nebevažiuos naktimis iš ketvirtadienio į penktadienį, tačiau eksperimentiniu laikotarpiu pakitusios maršrutų trasos išliks. Šie troleibusai ir toliau užsuks prie Kauno pilies (Šv. Gertrūdos g., Šauklių g., Jonavos g., Kauno pilis, Šauklių g., Šv. Gertrūdos g., toliau įprasta trasa).

„Eksperimentas nepasiteisino. Keleivių srautai naktimis iš ketvirtadienio į penktadienį buvo labai maži. Skirtumas, lyginant su savaitgalio naktimis, buvo akivaizdus. Be to, visi naktiniai maršrutai yra nuostolingi ir tai įvertinus buvo nuspręsta grįžti prie įprastinio naktinių maršrutų darbo režimo.

Tačiau noriu priminti, jog po kiekvienos didesnės šventės ar įvykio mieste, yra organizuojamas specialus papildomas transportas ir miestiečiais visuomet apie tai yra informuojami. Be to, po kiekvieno renginio „Žalgirio“ arenoje, važiuoja specialieji autobusai“, – teigė Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: