(c) Zalgiris.lt archyvo nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komandą sustiprins vidurio puolėjas Bobanas Marjanovičius. 22 metų 222 cm ūgio serbas iki sezono pabaigos „Žalgiriui“ yra skolinamas iš Maskvos CSKA ekipos.

Į Kauną B.Marjanovičius turėtų atvykti pirmadienį vakare.

„Džiaugiuosi, kad greitai radome kuo sustiprinti vidurio puolėjo poziciją. B.Marjanovičius yra išskirtinio ūgio ir sudėjimo krepšininkas, kuriam beveik nereikia pašokti norint įdėti kamuolį į krepšį. Turėsime surasti būdų, kaip išnaudoti tokią jėga po krepšiu. Jis yra jaunas, perspektyvus krepšininkas, kiekvieną mėnesį darantis progresą, todėl tikimės, kad sezono eigoje jis rungtyniaus vis geriau“, – sakė Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Rimantas Grigas.

Maskvos CSKA gretose šį sezoną B.Marjanovičius rungtyniavo trijuose čempionatuose. Eurolygoje jis žaidė 8 susitikimuose (vidutiniškai po 4,2 tšk., 3,5 atk. kam., 0,6 blk., 11,6 min.), Rusijos pirmenybėse – 5 rungtynėse (6,4 tšk., 4,4 atk. kam., 0,6 blk., 13,9 min.) ir VTB Vieningoje lygoje – 4 mačuose (8,2 tšk., 6,0 atk. kam., 0,8 blk., 16,9 min.).

„Esame dėkingi Bobanui už jo darbą treniruotėse, jo profesionalų požiūrį ir viską, ką jis davė komandai. – sakė Dmitrijus Šakulinas, CSKA laikinasis vyr. treneris. – Esu įsitikinęs, kad B.Marjanovičius nusipelno rungtyniauti daugiau, o mūsų sistemoje jis negauna pakankamai žaidimo laiko.“

„Džiaugiamės, kad jis ir toliau turės galimybę rungtyniauti Eurolygoje. Juo labiau Bobanas atstovaus tokiai šlovingai komandai kaip „Žalgiris“, – išleisdamas B.Marjanovičių į kitą komandą kalbėjo D.Šakulinas.

2010-ųjų vasarą B.Marjanovičius su CSKA sudarė trejų metų sutartį. Jei žaidėjas pritaps „Žalgiryje“, Kauno klubas turės pirmenybę sutarti dėl B.Marjanovičiaus rungtyniavimo Lietuvoje ir ateinančiuose sezonuose.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: