Projektas „Spalvotas gyvenimas“ – tai JCI vietinių organizacijų Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Panevėžyje sukurta iniciatyva skatinti Lietuvos žmones gerais neatlygintinais darbais prisidėti prie gražesnės visuomenės kūrimo.

Projekto metu jo dalyviai pasirinktuose taškuose (parkuose, vaikų žaidimų aikštelėse, zoologijos, botanikos soduose) perdažo bei atnaujina įvairius objektus: suoliukus, tvoras, žaidimų aikštelių įrangą. Projekto idėja ir įgyvendinimas tęsiami nuo 2005 metų.

Nuo vasaros pradžios JCI Kaunas aktyviai ruošiasi savo miesto gražinimui: birželio 18 d. įvyko jau tradicija tapęs Kauno zoologijos sodo suoliukų dažymas, o vėl visus norinčius dalyvauti kviečia į sekantį projekto etapą – VDU Kauno botanikos sodo aplinkos marginimą, įvyksiantį liepos 8 dieną 18val.

Projektą „Spalvotas gyvenimas“ įgyvendina JCI (angl. Junior Chamber International). Tai trečia didžiausia visuomeninė organizacija pasaulyje, vienijanti aktyvius, verslius, socialiai atsakingus jaunus žmones nuo 18 iki 40 metų.

Organizatoriai tikisi sulaukti kuo daugiau dalyvių su teptukais, pirštinėmis ar be jų, o svarbiausia – su gera nuotaika, idėjomis ir noru padaryti savo miestą gražesnį.

Išankstinė dalyvių registracija internete adresu: www.jcikaunas.lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: