Usmagazine.com archyvo nuotr.

Aktorės Olivia Wilde (Olivijos Vaild) ir jos širdies draugo lietuvių kilmės amerikiečių komiko Jasono Sudeikio (Džeisono Sudeikio) santykiai perėjo į kitą etapą – pora apsigyveno drauge.

Pernai su savo buvusiu vyru kino kūrėju ir muzikantu Tao Ruspoli (Tao Ruspoliu) išsiskyrusi filmo “Tronas. Palikimas” (Tron: Legacy) žvaigždė persikėlė gyventi iš Los Andželo į Manhataną, kur įsikūrė drauge su komiku ir jų išgelbėtu šuneliu Pako.

O.Wilde, kuri dabar užsiima naujojo būsto apstatymu, sako ketinanti pereiti prie kiek ramesnio gyvenimo būdo po keturis metus trukusio įtempto darbo televizijos seriale “Hausas” (House).

“Dabar galiu sau leisti prabangą būti vis išrankesnė. Pasiekiau tašką, kai man nebereikia visą laiką dirbti. Galiu daryti tai, kas neprivalo būti labai įspūdinga… Dabar tikrai esu išranki ir tik todėl, kad nėra priežasties, kodėl negalėčiau tokia būti”, – sakė ji interviu “USA Today”.

“Dabar dekoruoju mūsų naują butą. Tai taip pat didelė mano darbo dalis. Esu tokia šeimyniška! Turime naują elektrinių būgnų rinkinį. Gyvenimas yra geras. Daug metų nuolat dirbau – filmavausi seriale, o savaitgaliais – kinuose”, – pasakojo aktorė.

O.Wilde taip pat prasitarė apie savo planus kada nors pagalvoti apie šeimos kūrimą, neatsisakant karjeros Holivude. Aktorė sako imanti pavyzdį iš savo motinos televizijos prodiuserės ir žurnalistės Leslie Cockburn (Leslės Kokburn).

“Manau, kad tai būtų šaunu. Mano mama yra geras pavyzdys to, kaip galima suderinti profesinį gyvenimą su vaiku. Tai įmanoma, nors niekas nesako, kad lengva. Mane yra visiškai užvaldžiusi mintis, kad galiu būti dirbanti motina”, – sakė ji.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: