Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Olivia Wilde (Olivija Vaild) susižadėjo su komiku Jasonu Sudeikiu (Džeisonu Sudeikiu), kuris jai pasipiršo per šias žiemos šventes.

28 metų filmo “Tronas. Palikimas” (Tron: Legacy) žvaigždė su 37 metų J.Sudeikiu susitikinėti pradėjo 2011 metų pabaigoje, ir dabar O.Wilde atstovė Joy Fehily (Džoi Fehili) patvirtino, kad pora ketina tuoktis.

Naujienos pasklido vos kelios savaitės po to, kai O.Wilde paneigė ankstesnius gandus apie sužadėtuves. Praėjusį mėnesį ji Twitter.com parašė: “Ne, aš nesu susižadėjusi”.

Spalio mėnesį O.Wilde viešai sakė, kad “palaimingai, viltingai, beprotiškai įsimylėjo”. Ji taip pat atskleidė, kad jos meilei nieko netrūksta. “Mylimės kaip Kenijos maratonininkai”, – sakė ji.

Praėjusį kartą pora buvo pastebėta Romoje, kur O.Wilde filmuojasi dramoje “Trečias žmogus” (The Third Person).

Anksčiau O.Wilde buvo ištekėjusi už Tao Ruspoli (Tao Ruspolio), bet po aštuonerių bendro gyvenimo metų jie 2011 metais išsiskyrė. Vaikų pora neturėjo.

Lietuvių kilmės J.Sudeikiui tai taip pat bus antroji santuoka; pirmoji, su “Roko 30” (30 Rock) scenariste ir prodiusere Kay Cannon (Kėj Kanon), truko ketverius metus ir skyrybomis baigėsi 2010-aisiais, nors pora kartu nebegyveno nuo 2008-ųjų.

Vėliau J.Sudeikis susitikinėjo su “Mad Men. Reklamos vilkų” (Mad Men) aktore January Jones (Dženjuari Džouns).

O.Wilde išgarsėjo su televizijos serialu “Daktaras Hausas” (House M.D.). Tarp jos kino filmų yra “Tronas. Palikimas”, “Kaubojai ir ateiviai” (Cowboys & Aliens).

Tuo tarpu J.Sudeikis yra laidos “Saturday Night Live” žvaigždė, 2011-aisiais vedė MTV kino apdovanojimų ceremoniją ir nusifilmavo tų pačių metų juostoje “Kaip atsikratyti boso?” (Horrible Bosses).

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: