(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kovo 6 dieną (šeštadienį), nuo 13 iki 15 val. Kauno miesto Vienybės aikštėje organizuojamas mitingas dėl Lietuvos Respublikos prokuratūros veiksmų tiriant Kauno pedofilijos bylą. Anksčiau buvo planuojama mitingą surengti prie Kauno muzikinio teatro.

Susirinkimų organizatoriai ir dalyviai, pažeidę įstatymus, nustatyta tvarka traukiami baudžiamojon ir administracinėn atsakomybėn, atsako už padarytą materialinę žalą ir privalo atlyginti nuostolius.

Kai susirinkimų dalyviai piktybiškai nevykdo policijos pareigūnų, saugančių viešąją tvarką, teisėtų reikalavimų, juos įžeidinėja, grasina panaudoti prieš juos smurtą, susirinkimo dalyviams taikomos įstatymų numatytos priemonės.

Jeigu miesto policijos komisaras turi duomenų, kad susirinkimo dalyviai gali turėti arba turi ginklų, daiktų ar medžiagų, pavojingų sveikatai arba gyvybei, jis apie tai praneša susirinkimo organizatoriams ir gali priimti sprendimą susirinkimo vietos prieigose piliečių bei jų bagažo apžiūrą ir patikrinimą Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos nustatyta tvarka.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: