Gruodžio 3 d., 19 val. koncertų ciklas „Palėpės muzika“ kviečia praleisti jaukiai ir šiltai, kartu su nuoširdžiomis bei išmintingomis V. V. Landsbergio dainomis.

Šįsyk atlikėjas pasirodys ypatingai jaukioje erdvėje – kamerinėje, vos šimtą žmonių talpinančioje P. Stulgos muziejaus (Zamenhofo g. 12, Kaunas) salėje, kur tik dar stipriau bus galima justi atlikėjo skleidžiamą ramybę, švelnų džiugesį ir, tik retkarčiais, giedrą liūdesį.

Taikliu humoru pasakojamos esminės gyvenimo tiesos, tautosakos motyvai ir ironija – tai detalės, kaskart kitais atspalviais nuspalvinančios Vytauto V. Landsbergio kūrybą. Čia nevengiama ir melancholiškų, liūdnų kūrinių, vis dėlto esminė kiekvieno jų tema – meilė, apie kurią, anot autoriaus, kalbėti niekada nebus per daug.

Apie ją kalba suaugusiems, kreipdamasis su savo „Žiauriai gražiais romansais“ ar „Kaimiečių mantromis“, kalba apie ją ir vaikams, pas kuriuos ateina Vytauto aprašyti personažai – pelytė Zita, arklys Dominykas ar kiti nuotaikingi, dažnai absurdo žanro paliesti personažai, ne mažiau nei vaikams, įdomūs ir šypseną keliantys jų tėveliams.

Neblėstantis optimizmas ir šviesumas širdyje, tikime, bus ta dovana, kuria po koncerto ne tik džiaugsitės Jūs, bet ir norėsite pasidalinti su šalia esančiais brangiausiais žmonėmis.

Kada: gruodžio 3 d. 19 val.

Kur: P. Stulgos lietuviškų tautinių instrumentų muziejus (Zamenhofo g. 12, Kaunas).

Bilietai 1 val. prieš renginį, renginio vietoje; galima rezervacija el. paštu: gabriele@palepesmuzika.lt arba telefonu 862607211 (kasdien nuo 10 iki 19 val.).

Kaina: nuo 20 lt*

*taikoma nuolaida moksleiviam, studentam ir senjoram (bilietų skaičius labai ribotas)

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: