(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kauno miesto bendruomenės ieško naujų tarpusavio bendravimo formų. Viena iš jų — neformalūs susitikimai sporto aikštelėje.

Visuomeninio judėjimo “Vieningas Kaunas” įkūrėjas Visvaldas Matijošaitis į šv. Mato vidurinės mokyklos stadioną pakvietė Vičiūnų ir Panemunės futbolo aistruolius ir surengė dviejų bendruomenių futbolo varžybas.
Po atkaklios kovos rungtynes rezultatu 3—0 laimėjo Panemunės vyrų komanda.

Rungtynes stebėjęs V.Matijošaitis su šeima priminė, jog nuo prieškario per šv. Roką Kauno vyrai rinkdavosi žaisti futbolą, todėl jam buvo malonu atgaivinti šią tradiciją.
“Vieningo Kauno” idėjas palaikantis Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Liutauras Varanavičius pastebėjo, jog šios varžybos įrodė, jog kauniečiai mėgsta ne tik krepšinį, bet ir futbolą.

“Būtina kuo skubiau sutvarkyti ne tik S.Dariaus ir S.Girėno stadioną, kuriame galėtų vykti tarptautinės futbolo varžybos, bet ir pasirūpinti iki šiol išlikusiomis nedidelėmis futbolo aikštėmis, kuriose galėtų prasmingai laisvalaikį leisti įvairaus amžiaus miesto futbolo mėgėjai”, — sakė L.Varanvičius.

Visuomeninis judėjimas “Vieningas Kaunas” šiuo metu vienija apie šimtą aktyvių kauniečių, neabejingų savo miesto reikalams ir siekiantiems kurti klestintį ir patrauklų miestą.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: