Paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė šeštadienį iškovojo bronzos medalius tarptautiniame moterų turnyre „Brandenburg Open“ Vokietijoje.

Sezono atidarymo turnyre Berlyne, kuriame dalyvavo daugelis pajėgių Vokietijos porų, klaipėdietė I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė iš Tytuvėnų pralaimėjo vos kartą.

Lietuvos viltys artėjančiame Europos jaunių (iki 18 metų) paplūdimio tinklinio čempionate, kuris rugpjūčio 11-14 dienomis vyks Vilniuje, triumfavo grupės varžybose ir pralaimėjimo kartėlio nepatyrė iki pat pusfinalio.

„Jau iki pusfinalio buvome sužaidusios 10 atkaklių setų, tad šis mačas nesiklostė labai gerai. Pirmąjį setą žaidėme tvarkingai ir išlaikėme pradžioje susikrautą poros taškų pranašumą. Antrąjį setą taip pat pradėjome gerai, tačiau jo viduryje, šiek tiek praradome koncentraciją, suprastėjo kamuolio priėmimas, gynyba, labiau pasijuto nuovargis ir turėtą iniciatyvą paleidome iš rankų. Trečiajame sete taip pat nepavyko „užsikabinti“ ir teko atsisveikinti su mintimis kovoti finale“,– taip rezultatu 2:1 (21:19, 16:21, 15:11) pralaimėtą pusfinalio mačą komentavo I. Dumbauskaitė.

Po pralaimėto pusfinalio lietuvaitės sugebėjo nusiteikti mačui dėl bronzos medalių ir po dar vienos varginančios kovos rezultatu 2:1 (15:9, 11:15, 15:6) nugalėjo Vokietijos atstoves Margaret Wilk ir Inesa Krebs.

„Fiziškai buvo labai sunku, tačiau, jei jau atvažiavom iš Lietuvos, tai tuščiomis grįžti jokiu būdu nesinorėjo. Dėl nuovargio žaidimas šiek tiek bangavo, tačiau lemiamais epizodais sužaidėme tiksliau nei varžovės“,- pasakojo M. Povilaitytė.

Lietuvos paplūdimio tinklinio rinktinės treneris Marius Vasiliauskas merginų pasirodymą įvertino teigiamai: „Pagrindinis išvykos tikslas buvo įgauti patirties ir įvertinti, kaip pavyksta treniruotėse šlifuojamus elementus realizuoti varžybose. Jau 4 mėnesius merginos atvažinėja treniruotis į Vilnių, rodo didelį norą ir neblogai perima informaciją, tad geras rezultatas pajėgiame turnyre man nėra staigmena. Tačiau dabartinis etapas – tik pusiaukelė. Netrukus prasidės dar intensyvesnių treniruočių ir varžybų maratonas, kuris vasaros pabaigoje, tikėkimės, duos atitinkamų rezultatų.“

Ateinantį rugpjūtį Lietuvoje pirmąkart istorijoje vyks Europos U18 paplūdimio tinklinio čempionatas, kuriame varžysis 96 pajėgiausi tinklininkai iki 18 metų iš 23 Europos šalių. Varžybos vyks Vilniuje, paplūdimio tinklinio aikštyne prie Baltojo tilto.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: