Paroda

Devintus metus organizuojama specializuota paroda „Moters pasaulis“ šiemet pristato unikalią programą. Pirmą kartą šalyje grožio meistrai savo jėgas išbandys ir lankytojams įspūdingą reginį dovanos Lietuvos nacionalinio kirpėjų ir grožio specialistų čempionato metu.

Kasmet populiarėja

Kaip ir kasmet, šiemet lapkričio 10-13 dienomis, Kaune vyksiančioje parodoje „Moters pasaulis“ lankytojai turės galimybę iš arčiau pažinti paslaptingą moters pasaulį.

Keturias dienas truksiančioje parodoje moters grožiui neabejingi parodos lankytojai galės susipažinti su pustrečio šimto įmonių siūlomomis paslaugomis ir produktais, aplankyti dvi išskirtines ekspozicijas „Viskas sveikatai“ ir „Lietuviškas gaminys“, dalyvauti naudinguose seminaruose, stebėti įspūdingus pasirodymus scenoje, tapti Lietuvos nacionalinio kirpėjų ir grožio specialistų čempionato sirgaliais.

Per devynerius metus paroda „Moters pasaulis“ pagal lankytojų skaičių išaugo du kartus, o pagal dalyvių skaičių – net šešis kartus. Pasak parodą „Moters pasaulis” organizuojančios bendrovės „Ekspozicijų centras“ gen. direktoriaus Eriko Piskunovo, parodos sėkmės receptas – neišsenkančios moters paslaptys, kurioms nėra abejingų.

„Lankytojus į parodą traukia kiekvienais metais dalyvaujančių įmonių pristatomos grožio paslapčių, jaukių namų, mados, vaikų lavinimo ir daugelio kitų sričių naujovės“, – sakė E. Piskunovas. Pasak jo, paroda „Moters pasaulis“ iš kitų parodų išsiskiria dideliu dalyvių skaičiumi, o tai leidžia patenkinti netgi pačio išrankiausio parodos lankytojo smalsumą. „Tai yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse, kuri aprėpia visas sritis, susijusias su moterimi. Tai yra specializuota mados, stiliaus ir verslo šventė“, – pabrėžė pašnekovas.

Pasižvalgyti ir išmokti

Šiemet parodos tematika dar įvairesnė. Kas ketvirtas parodos dalyvis lankytojams siūlys susipažinti su kosmetikos produkcija, beveik kas penktas – madingais drabužiais, kas šeštas – jaukių namų apyvokos reikmenimis, kas dešimtas – sveikais maisto produktais ir papildais, likusieji – bižuterijos, higienos reikmenimis ir kt.

Parodoje veiks dvi išskirtinės ekspozicijos. Ekspozicijoje „Viskas sveikatai“ dalyvaus 16 įmonių, kurios pristatys su sveikata, sveiku gyvenimo būdu, ekologija susijusius produktus. „Lietuviško gaminio“ ekspozicijoje 18 įmonių kvies išbandyti lietuviškus produktus, įvertinti lietuvišką kokybę, susipažinti su naujais pristatomais produktais.

Pavyzdžiui, bendrovės „BIOK laboratorija“ stende dirbs kosmetologai bei laboratorijos specialistai, kurie suteiks profesionalią konsultaciją ir padės išsirinkti tinkamiausią iš daugiau nei 100 lietuviškų produktų.

Pasak E. Piskunovo, kiekvieną parodos dieną dalyvaujančios įmonės ves seminarus, kur bus galima susipažinti su naujovėmis, užduoti rūpimus klausimus. „Parodos seminarų salėje vyks seminarai skirtingomis, tačiau labai aktualiomis ir naudingomis temomis. Pavyzdžiui, bendrovė „Gudragalvis“ seminaro metu kvies susipažinti su vaikų mokymu skaityti, viešoji įstaiga „Pradžių pradžia“ ves seminarą būsimoms mamytėms apie gimdymą, žindymą ir mamų bendrystę. Taip pat būsimoms mamytėms apie ortopedines priemones papasakos bendrovės „Ortopedijos technika“ atstovai.

Bendrovės „Naujoji Ringuva“ specialistai seminare patars, kaip teisingai pasirinkti plaukų priežiūros priemones. Iš viso numatyta per 10-imt seminarų, kurie bus vedami ir kartojami skirtingomis parodos dienomis. Visi norintys turės galimybę juose dalyvauti“, – teigė E. Piskunovas. Pasak jo, parodos gyvenimas virs ne tik stenduose ir seminaruose, bet ir ant scenos.

Ašis – čempionatas

Parodoje „Moters pasaulyje“ dar daugiau dėmesio bus skiriama grožio meistrams. „Šiemet daugiau nei ankstesniais metais dalyvaus įmonių, kurių pristatomos produkcijos naujovės sudomins ne tik eilinį vartotoją, bet ir profesionalus.

Parodos ašis – Lietuvos nacionalinis kirpėjų ir grožio specialistų čempionatas, kuriame dalyvaus kirpėjai ir grožio specialistai iš visos Lietuvos“, – sakė „Ekspozicijų centro“ vadovas. Grožio meistrai parodos scenoje savo sugebėjimus demonstruos dvi pirmąsias parodos dienas – lapkričio 10-11 dienomis.

Lietuvos nacionalinį kirpėjų ir grožio specialistų čempionatą kartu su bendrove „Ekspozicijų centras“ organizuos Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija. Pasak asociacijos vadovės Jolantos Mačiulienės, čempionatas skirtas Lietuvos grožio meistrams bei jauniems specialistams, siekiantiems savo profesijos aukštumų bei nuolatinio tobulėjimo.

Čempionatas vyks pagal pasaulinės grožio organizacijos Organisation Mondiale Coiffure (OMC) organizuojamų čempionatų bei atvirųjų šalies taurių čempionatų nuostatus.

Pasak J. Mačiulienės, čempionato laimėtojų laukia ne tik dovanos, diplomai ir medaliai. „Patiems geriausiems bus suteikta galimybė prisijungti prie Lietuvos nacionalinės komandos, kuri atstovauja mūsų šaliai Pasaulio, Europos ir kituose tarptautiniuose čempionatuose. Vienas iš čempionato tikslų – atrasti talentingus meistrus, skatinti jų tobulėjimą bei suteikti jiems galimybę save realizuoti profesinėje srityje“, – pažymėjo J. Mačiulienė.

Čempionatą stebintys parodos lankytojai galės iš arti pamatyti, kaip yra kuriamos moterų ir vyrų įvaizdis, koks šiuo metu madingas kirpimas, išvysti OMC atestuotos teisėjos Daivos Jankauskaitės šukuosenų šou ir kt.

Paroda vyks lapkričio 10-13 dienomis, Aušros g. 42D (futbolo ir LKKA maniežuose), Kaune.

Parodos darbo laikas:

– lapkričio 10-12 dienomis nuo 10 iki 18 val.

– lapkričio 13 dieną (sekmadienį) – nuo 10 iki 16 val.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: