(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Rugsėjo 17-19 dienomis Kaune, prekybos ir laisvalaikio centro „Mega” parodų salėje organizuojama paroda „Rinkis prekę lietuvišką”. Šis renginys pristatys Lietuvos gamintojų produkciją, skatins vietinės produkcijos vartojimą, akcentuos lietuviškų gaminių kokybę.

Malonu prisiminti, jog pernai metų paroda „Rinkis prekę lietuvišką” sulaukė palankių dalyvių atsiliepimų ir gausaus lankytojų skaičiaus. Po pernai puikiai startavusio renginio Lietuvos pramonininkų konfederacija, Kauno miesto savivaldybė, Kauno technologijos universitetas, Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija, Kauno miesto apskrities viršininko administracija bei UAB „Ekspozicijų centras” pasirašė memorandumą, kad paroda „Rinkis prekę lietuvišką” bus tradicinė ir kasmet vyks Kaune.

Šių metų parodoje lankytojai galės susipažinti su pristatomais lietuviškais gaminiais, įsigyti maisto, kosmetikos, trikotažo, maisto papildų ir kitų gaminių. „Vis daugiau žmonių pradeda atidžiau rinktis prekes. Vartotojai ieško nepriekaištingos kokybės už prieinamą kainą. Lietuvos gamintojai dažniausiai gali pasiūlyti ir gerą kainą, ir europietišką kokybę. Juk daugeliui pirkėjų pigios kinietiškos prekės jau nebeatrodo taip patraukliai.” – sakė UAB „Ekspozicijų centras” generalinis direktorius E.Piskunovas.

„Daugelis vartotojų mano, kad pakankamai gerai žino Lietuvos gamintojų produkciją. Tačiau kiekvieną kartą apsilankę parodoje lankytojai nustemba, kiek dar daug naujovių jie nematė prekybos centrų lentynose, arba nežino kuo vienas ar kitas lietuviškas gaminys pranašesnis importines prekes. Parodose yra sudaromos puikiausios galimybės gauti informaciją tiesiai iš gamintojų, susipažinti su lietuviškų gaminių privalumais. Juk Lietuvos pramonė tikrai pakankamai stipri ir turi ką pasiūlyti.” – kalbėjo Lietuvos pramoninkų konfederacijos viceprezidentas J. Guzavičius.

Šiais metais parodoje bus renkamos įmonės ir gaminiai, kurie bus apdovanoti parodos medaliais, ženklinančiais produktų kokybę bei geras gamybos tradicijas.

„Džiaugiamės, kad mes Lietuvoje išlaikome gražią tradiciją ir vertiname, kad geriausia prekė – lietuviška”, sakė Kauno krašto pramoninkų ir darbdavių asociacijos viceprezidentas V.V. Pečatauskas.

Parodos organizatoriai: Kauno miesto savivaldybė, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Kauno krašto pramoninkų ir darbdavių asociacija, UAB „Ekspozicijų centras”.

Daugiau informacijos apie parodą galima rasti adresu: www.expo.lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: