(c) Wikimedia.Commons arhcyvo nuotr.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyba (toliau – Vilniaus migracijos valdyba) praneša, kad nuo šių metų sausio 1 d. piliečiams suteikta teisė rinktis asmens dokumentus – gali turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, norintieji – abu dokumentus.

Vilniaus migracijos valdyba taip pat informuoja piliečius, kad nuo šių metų sausio 1 d. įsigaliojo nauja rinkliava už asmens tapatybės kortelės ir Lietuvos Respublikos paso išdavimą. Dabar asmens tapatybės kortelės kaina ją gaunant (keičiant) bendra tvarka yra 30 Lt, įsigyjant per penkias darbo dienas – 70 Lt, per vieną darbo dieną – 110 Lt. Paso kaina jį gaunant (keičiant) bendra tvarka yra 150 Lt, įsigyjant per penkias darbo dienas – 200 Lt, per vieną darbo dieną – 250 Lt.

Už asmens tapatybės kortelės išdavimą (keitimą) vaikams iki 18 metų, taip pat asmenims, kuriems sukako senatvės pensijos amžius, imama 15 Lt valstybės rinkliava, už paso – 75 Lt. Jei šie asmenys pageidauja įsigyti asmens tapatybės kortelę ir pasą, rinkliavos dydis 50 proc. sumažinamas tik už vieno iš dokumentų išdavimą ar keitimą bendra tvarka. Dokumentą išduodant skubos tvarka, mokama visa kaina.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: