© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Kadencijos pusiaują rudenį perkopsiantis Seimas per dvejus darbo metus priėmė daugiau kaip tūkstantį teisės aktų, o Seimo posėdžių sekretoriate buvo įregistruota per 2 tūkst. projektų.

Tarp parlamento priimtų 1 tūkst. 104 teisės aktų – 729 įstatymai, remdamasis Seimo kanceliarijos duomenimis rašo dienraštis “Lietuvos žinios”.

Daugiausiai projektų parengė valdančiosios Darbo partijos (DP) frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys, įregistravęs 138 dokumentus, o 84 jo pateikti teisės aktai buvo priimti. 112 projektų pateikė socialdemokratas Edvardas Žakaris, 90 – frakcijos kolega Valerijus Simulikas . Aktyvūs buvo ir “tvarkiečiai” Petras Gražulis bei Remigijus Žemaitaitis, įregistravę atitinkamai 73 ir 72 projektus.

Vos po vieną projektą iki kadencijos vidurio įregistravo konservatoriai Rokas Žilinskas ir Pranas Žeimys. “Darbietė” Vitalija Vonžutaitė, konservatoriai Emanuelis Zingeris ir Egidijus Vareikis taip pat nenustebino dokumentų gausa -jų sąskaitoje po 2 projektus.

Daugiausia – beveik 500 kartų -Seimo plenarinių posėdžių salėje kalbėjo konservatorius Jurgis Razma. Nuo jo kiek atsiliko dar du konservatoriai – Rimantas Dagys (488) ir Vida Marija Čigriejienė (431).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: