Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Vilniaus centre įsikūrusių viešbučių šeimininkai viliasi, kad Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai pusmetis sukraus nemažą pelną, dalis brangiausių viešbučių jau dabar rezervavę daugumą kambarių, trečiadienį rašo “Lietuvos rytas”.

“Vilniaus centre gal ir nepakaks vietų, viešbučiai juk ne guminiai, tačiau yra kitų vietų. Manau, nėra bėdos, jei viešbutis bus nutolęs nuo centro per kilometrą. Be to, skaičiuoti, kiek sulauksime svečių, sudėtinga, mat kol kas padarytos tik rezervacijos, jos dar nepatvirtintos. Tad gali būti planuojama, kad į Vilnių lapkritį atvyks 5 tūkstančiai svečių, o atvažiuos tik trys”, – mano viešbučio “Artis” vadovas Artūras Vainora. Šis 4 žvaigždučių viešbutis liepą bus artipilnis, jei nebus atšaukiami išankstiniai užsakymai.

Tokia pat padėtis ir 5 žvaigždučių viešbutyje “Kempinski”. Viešbučio rinkodaros ir pardavimo vadovė Birutė Leimontaitė teigė, kad rezervacijų daug: “Liepą rezervacijų daug. Šie metai atrodo puikiai”.

“Manau, kad viešbučių Vilniuje užimtumas bus didelis, tačiau vietų pakaks visiems. Galbūt įtemptesnės bus pirmos dvi rugsėjo savaitės, bet jos visuomet tokios būna, mat rugsėjį dažnai kas nors vyksta Vilniuje”, – sakė kelionių agentūros “Vestekspress” atstovė Vilija Malinauskaitė.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: