(c) KaunoZinios.lt archyvo nuotr.

Kultūrinis projektas “Menas senuosiuose Lietuvos dvaruose 2009” pristato žinomo lietuvių tapytojo Jono Daniliausko naujausių darbų parodą. Rugsėjo 18 – spalio 25 dienomis Kauniečiai ir miesto svečiai galės pamatyti naujausius tapytojo darbus sukurtus 2008 – 2009 metais.

Algirdo Petrulio ir Jono Švažo mokinį Joną Daniliauską tapyboje domina žmogaus prigimties nepaprastumas, įkvėpimo jis semiasi gamtoje ir kaimo žmonių gyvenime, jaunystės prisiminimuose. “Tapyba – tai mano kalba, kurią aš geriausiai esu įvaldęs. Mano paveikslai dažnai sukuriami spontaniškai, kartais net pačiam netikėtai, iš anksčiau eskizuose užfiksuotų minčių, nuotaikos ir įspūdžių. Bet aš nepradedu dirbti „aklai“, paprastai būna koks nors impulsas. Manau, kad kiekvienas kūrinys turi atlaikyti laiko išbandymą, tik po kurio laiko apytikriai objektyviai galiu vertinti savo kūrybą…” taip apie savo kūrybą kalba J. Daniliauskas.

J. Daniliausko tapybos paroda veiks Ryšių istorijos muziejuje, Rotušės a. 19, Kaunas. Parodos atidarymas rugsėjo 18 dieną (penktadienį), 18 val.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: