© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderis Andrius Kubilius kitą savaitę vyks į Ukrainą, kur renkasi ekspertų grupė patarti dėl ekonomikos reformų.

Seimo valdyba komandiravo A.Kubilių į Kijevą sausio 19-21 dienomis, kelionė bus apmokėta iš frakcijai skirtų lėšų.

“Planuojame susitikti su Vyriausybės vadovybe ir ministrais, kurie atsakingi už svarbiausias reformas, ekonomikos ministru Aivaru Abromavičiumi ir finansų ministre, kalbėsime, kuo galime padėti savo patirtimi, savo žiniomis, Ukrainos Vyriausybei įgyvendinant labai didelę reformų programą, pradedant nuo reformų, kurios reikalingos siekiant stabilizuoti Ukrainos vidaus situaciją”, – BNS sakė A.Kubilius.

Kijeve rinksis Tarptautinės ekonomikos stebėsenos grupės, neformaliai patariančios Ukrainos Vyriausybei, atstovai. A.Kubilius priklauso šiai grupei.

“Važiuosiu su tarptautine ekonomikos patarėjų-stebėtojų grupe, kurios vienas iš žymesnių lyderių yra amerikiečių-švedų ekonomikos ekspertas Andersas Aslundas, kartu važiuoja dar keli ukrainiečių kilmės ekonomikos profesoriai iš Kanados, buvęs slovakų finansų ministras Ivanas Miklošas”, – apie vizitą pasakojo konservatorių lyderis.

Grupę sudaro žinomi akademinės bendruomenės atstovai bei praktikai – buvę vyriausybių, įgyvendinusių svarbias reformas, vadovai. Šioje grupėje taip pat dalyvauja švedų kilmės ekonomistas Petersono instituto (JAV) vyriausiasis analitikas dr. A.Aslundas, buvęs Slovakijos premjeras Mikulas Dzurinda, Džordžo Vašingtono universiteto (JAV) profesorius dr. Olehas Havrilišinas, Ivey Business School, Western University (Kanada) profesorius emeritas dr. Bazilis Kalimonas, buvęs Slovakijos vicepremjeras ir finansų ministras I.Miklošas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: