FB profilio nuotr.

Populiariausiais visuomenės veikėjais gruodį išliko prezidentė Dalia Grybauskaitė ir premjeras Algirdas Butkevičius, rodo dienraštyje “Lietuvos rytas” šeštadienį skelbiama apklausa.

Jų reitingas per mėnesį beveik nepakito ir siekė atitinkamai 21,4 proc. ir 14,6 procento.

Trečiąją poziciją išsaugojo europarlamentaras, partijos “Tvarka ir teisingumas” vadovas Rolandas Paksas, nors jo populiarumas per mėnesį sumenko nuo 7,2 proc. iki 5,6 procento.

Į ketvirtąją vietą iš šeštosios su 2,7 proc. reitingu pakilo valdančiosios Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas.

Penktas gruodį, kaip ir lapkritį, buvo sveikatos apsaugos ministras socialdemokratas Vytenis Andriukaitis. Jo populiarumas šiek tiek sumažėjo ir siekė 2,1 procento.

Į šeštąją vietą iš ketvirtosios nukrito Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Andrius Kubilius, kurio reitingas sumažėjo nuo 3,1 proc. iki 2 procentų.

Po jų rikiuojasi Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis (1,9 proc.).

Europarlamentaras konservatorius Vytautas Landsbergis, Seimo narys “tvarkietis” Petras Gražulis, Seimo pirmininkė, Darbo partijos vadovė Loreta Graužinienė ir aplinkos ministras “tvarkietis” Valentinas Mazuronis buvo vienodai populiarūs – jų visų reitingas siekė 1,6 procento.

Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras “Vilmorus” apklausą atliko gruodžio 6-15 dienomis.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: