(c) kaunozinios.lt archyvo nuotr.

Sulaukus didelio žiūrovų susidomėjimo, asociacija „Tibeto kultūros namai“ kviečia kauniečius į papildomus populiariausių festivalio filmų „Senovės Tibeto beieškant“, „Tobulo mokytojo žodžiai“ ir „Himalajai“ seansus.

Kovo 6 d., šeštadieni:

16.00 – „Tobulo mokytojo žodžiai“

18.00 – „Senovės Tibeto beieškant“

Kovo 7 d., sekmadienį

16.00 – „Senovės Tibeto beieškant“

18.00 – „Himalajai“

„Senovės Tibeto beieškant“

„Looking for Ancient Tibet“, Thomas Schmidt, 2007 m., Vokietija

Filmo „Senovės Tibeto beieškant“ režisierius – Thomas Schmidtas. Kilęs iš Hamburgo, 45 metų Thomas Schmidtas yra profesionalus operatorius, dirbęs Berlyno kino industrijoje nuo 1990-ųjų – vaidybinių filmų, reklamų, televizijos laidų ir muzikos video klipų kūrime. Šiuo metu jau kelis metus Thomas dirba kaip dokumentinių filmų kūrėjas.

Thomas tapo budistu prieš 15 metu ir prieš porą metų nusprendė sukurti kelis filmus apie budizmą. Keliaujant po niekada baltojo žmogaus nelankytas vietas Rytų Tibete, Thomui ir jo komandai pavyko užfiksuoti unikalius kadrus apie antgamtinių sugebėjimų turinčius jogų tradicijos tęsėjus.

Apie savo filmą Thomas sako:

„Senovės Tibeto beieškant“ nėra mokomasis budistinis filmas. Atvirai sakant, kai kurių savo nufilmuotų dalykų ir pats negaliu paaiškinti. Tačiau tikiuosi, kad jis leis žmonėms pažvelgti į aukščiausią Budos išmintį: šis pasaulis nėra toks tikras, kaip mes paprastai manome. „Viskas yra sapnas, kurį susapnavo mūsų pačių protas“.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: