(c) Karolio Kavolėlio archyvo nuotr.

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) šiandien pasirašė bendradarbiavimo sutartį su kompanija „Lietuva Statoil“. Pagal ją „Lietuva Statoil“ tapo oficialiu „EuroBasket 2011“ ir Lietuvos krepšinio federacijos rėmėju.
„Nuo 1939-ųjų Lietuvoje lauktas įvykis jau dabar kaitina visų mūsų tautiečių kraują. Nepaprastai džiaugiuosi, kad Lietuvoje dirbančios bendrovės vertina „EuroBasket 2011“ svarbą ir čempionato verslui suteikiamas galimybes“, – naująja sutartimi džiaugėsi LKF prezidentas Vladas Garastas.
LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas per spaudos konferenciją pažymėjo, kad „EuroBasket“ rėmėjai aistruoliams padės įsigyti bilietų į Europos čempionato rungtynes itin patraukliomis kainomis arba laimėti jų per įvairias akcijas.

„Iš viso rėmėjai išplatins per 10 tūkst. bilietų į rungtynes“, – sakė M. Balčiūnas.
Pasak „Lietuva Statoil“ generalinis direktorius Tomo Graveno-Lauritzeno, jau balandžio mėnesį visose „Statoil“ degalinėse prasidės įvairios akcijos ir renginiai, kurių metu bus pasiūlyta daugiau nei 4 tūkst. bilietų į „EuroBasket 2011“ mačus.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio istorinio Lietuvai įvykio. Linkime daug jėgų ir sėkmės tiek turnyro organizatoriams, tiek ir Lietuvos krepšinio rinktinei. Tikimės, kad 2011-ieji į Lietuvos krepšinio istoriją bus įrašyti auksu, o čempionatas taps pavyzdžiu kitoms europinius turnyrus rengsiančioms valstybėms. Norime nudžiuginti ir krepšinio gerbėjus — jiems pasiūlysime bilietų į įvairias rungtynes, tarp jų – ir į pirmojo etapo Lietuvos rinktinės pasirodymus, taip pat antrojo etapo, ketvirtfinalio, pusfinalio ir finalo kovas“, – sakė „Lietuva Statoil“ vadovas.

Visą informaciją apie vykdomas akcijas, įdomius pasiūlymus ir galimybes įsigyti ar laimėti bilietus „Lietuva Statoil“ skelbs savo interneto svetainėje www.statoil.lt, taip pat degalinėse.

Jau nuo balandžio pradžios „Lietuva Statoil“ klientai degalinėse galės įsigyti krepšinio kamuolių su garsių Lietuvos krepšininkų Simo Jasaičio, Šarūno Jasikevičiaus, Roberto Javtoko, Manto Kalniečio ir Lino Kleizos parašais, specialių „EuroBasket 2011” ir „FIBA-Europe“ suvenyrų, riboto tiražo specialiai šiam čempionatui sukurtų „Statoil“ kavos puodelių bei kitos krepšinio aistruolių atributikos.

Lietuvos krepšinio federacijos informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: