Pristatytas naujas Kauno oro uosto prekės ženklas

Pernai sparčiausiai Europoje augęs Kauno oro uostas (KUN) keičia savo prekės ženklą. Naujas bendrovės logotipas nuo šiandienos, rugpjūčio 25 d., bus sutinkamas oro uoste, oficialiuose dokumentuose.

Taip pat startuoja atnaujinta oro uosto interneto svetainė, kurioje veikia ir patogi automobilio stovėjimo vietos rezervavimo sistema.

„Senasis logotipas nebeatspindėjo oro uoste įvykusių esminių pokyčių – veikia naujas keleivių terminalas, modernizuotas aerodromas, aptarnautų keleivių skaičius išaugo kelis kartus, kartu su privačiais investuotojais įgyvendinamas ne vienas komercinis projektas.

Naujasis ženklas atspindi oro uosto modernumą ir draugiškumą – siekį bendradarbiauti. Šiuo metu itin daug dėmesio skiriame naujų paslaugų infrastruktūros kūrimui ir plėtrai, nes siekiame būti oro uostu, kuris patogus ne tik atskristi ir išskristi – norime, kad Kaunas taptų keleivių ir orlaivių aptarnavimo bei verslo centru“, – kalbėjo Kauno oro uosto generalinis direktorius Arijandas Šliupas.

Kūrybos agentūros MILK sukurtame ženkle dominuoja žydros ir žalios spalvos vėjyje besiplaikstantys kaspinai, kurių juostos apibrėžia lėktuvo kontūrą. Ženklo spalvos simbolizuoja vietą, sujungiančią dangų ir žemę, o grafinis vaizdas – judėjimą, augimą ir atvirumą.

„Išgyvename kokybinius pokyčius, kurie sukurs prielaidas naujam oro uosto plėtros etapui, todėl prekės ženklas mums nėra tiesiog paveiksliukas. Prekės ženklą suvokiame kaip naują identiteto dalį, todėl norėjome, kad naujasis ženklas atspindėtų tiek jau įvykusius pokyčius, tiek mūsų siekius“, – pridūrė A. Šliupas.

Šiuo metu iš Kauno oro uosto tiesiogiai galima pasiekti 19 Europos oro uostų. 2010 m. Kauno oro uosto keleivių srautas viršijo 809 tūkstančius. Pasiektas 77% metinis keleivių skaičiaus augimo pokytis buvo didžiausias tarp 300 Europos oro uostų. Išsiplėtus oro uosto siūlomai skrydžių geografijai, padidėjo ir aktyvaus veikimo zona – oro uosto paslaugomis naudojasi ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Baltarusijos, Kaliningrado srities, šiaurinės Lenkijos dalies gyventojai.

Kauno oro uosto informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: