Rašinių konkursas mėgstančiam rašyti jaunimui
(c) V.Ramono/KaunoZinios.lt nuotr.

Aleksandrijoje, Egipte, įsikūręs ir 47 Europos, Afrikos ir Azijos valstybes vienijantis Annos Lindh Europos – Viduržemio jūros dialogo tarp kultūrų fondas kartu su Ispanijoje įsikūrusiu Europos Viduržemio institutu organizuoja eilinį „Žodžių jūros“ trumpųjų esė konkursą. Šių metų konkurso tema: „Politinis dalyvavimas: demokratija ir pilietiškumas“.

Konkurso sąlygos: kūrinius (iki 2500 žodžių), parašytus bet kuria oficialia Annos Lindh Europos-Viduržemio jūros fondo valstybių-narių kalba (tarp jų ir lietuvių) autoriai (asmenys iki 30 m. amžiaus) iki liepos 31 d. turi siųsti el. paštu concurso@iemed.org. Telefonas pasiteiravimui (Ispanijoje): +34 93 244 98 50.

Geriausi kūriniai bus išleisti atskiru leidiniu, o dvidešimties geriausių kūrinių autoriai š. m. lapkričio 28-31 d. bus pakviesti į baigiamąjį šio projekto renginį Barselonoje (Ispanija), kur jiems bus įteikti apdovanojimai. Daugiau informacijos apie konkursą bei jo taisyklės galite rasti čia.

Pernai šiame konkurse, kurio tema buvo tarpetninė tolerancija, dalyvavo keturi autoriai iš Lietuvos, vienas kūrinys gavo apdovanojimą.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: