(c) stock.xchng archyvo nuotr.

2010 m. spalio 14 d., ketvirtadienį, 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijos Mažojoje salėje koncertuoja Vaida Kirvelytė (fortepijonas).

D.Scarlatti – trys sonatos: g-moll, h-moll, Fis-dur.
F.Schubert – Ekspromtas op.142 ,B-dur, Muzikinis momentas As-dur, op.94, Ekspromtas f-moll, op.142.

F.Chopin – Trys mazurkos op.63: H-dur, f-moll, cis-moll.
F.Chopin – Andante spianato ir didysis žėrintis polonezas As-dur, op.22.

“Jos įgimtam talentui būdingas subtilus romantiškas muzikos suvokimas, aiškus ir tikslus pianizmas, estetiškas kūrinio dvasios supratimas”, – taip apie kitą viešnią – pianistę Vaidą Kirvelytę sako Prancūzijoje gyvenanti pasaulinio garso pianistė Mūza Rubackytė, beje, irgi viešėjusi pas mus. V.Kirvelytė, 12-os metų surengusi pirmąjį rečitalį, toliau sėkmingai skynė laurus respublikiniuose ir tarptautiniuose jaunųjų atlikėjų konkursuose. Maskvos P.Čaikovskio konservatorijoje ji studijavo pas prof. Verą Gornostajevą ir Jeleną Richter. Vėliau gilino žinias Miuncheno aukštojoje mokykloje pas prof. Gerhardą Oppitzą. Yra pelniusi pripažinimą ne viename tarptautiniame renginyje.

Kviečiama dalyvauti Vilhelmo Kempfo kultūros fondo rengiamuose L. van Bethoveno kursuose Italijoje. 1996 m. tapo Palma d’ORO konkurso Italijoje laureate ir pelnė Maria Pongiglione specialų prizą už geriausią privalomo kūrinio atlikimą. Pianistė groja su kameriniais ansambliais, Kauno ir Lenkijos radijo orkestrais. Taigi septintoji savaitės diena galėtų būti skirta dvasinei atgaivai su europinės klasikos šedevrais ir įdomiomis jų interpretatorėmis.

Bilieto kaina 10 Lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: