(c) Turistas.lt

Trečiąjį rugsėjo savaitgalį (18-19 dienomis) kaip ir kasmet patirti nekasdieniškų nuotykių ir pažinti lankytinus objektus Kauno rajone Jus kviečia tradicinis Turistas.lt Nuotykių maratonas. Šiemet maratonas vyks Kulautuvos apylinkėse.

Tai renginys draugams, šeimoms, moksleivių ar studentų grupėms ir orientacinį sportą mėgstantiems žmonėms. Ir tegu Jūsų negąsdina žodis “maratonas” – čia nėra trasos, kurią privaloma įveikti bėgte. „Nuotykių maratonas“ – tai maratonas ne žmonėms, o nuotykiams, kurie pasiruošę laukia renginio dalyvių! Dalyviams belieka tik nuspręsti kiek tų nuotykių patirti…

Kiekvienas dalyvis gauna žemėlapį su pažymėtais kontroliniais punktais prie lankytinų objektų ir knygelę su išsamiais jų aprašymais. Tad galima pasirinkti kiek ir kokių objektų norite aplankyti ir kokį atstumą nukeliauti. Svarbiausia – atsižymėti kiekviename aplankytame punkte ir grįžti į finišo vietą iki varžybų pabaigos. Mažiausias pasirenkamas atstumas – apie 1,5 kilometro, didžiausias – virš 50 km.

Kaip visada renginio dalyvių laukia naktinis ir dieninis etapai, kuriuos galima įveikti pasirinktinai. Naktį be romantiškos prieblandos, keistų balsų miške ir įprastų punktų teks ieškoti pypsinčio, mirksinčio punktų, punkto sunkiai pasiekiamoje vietoje ir kt. Dieniniame etape Jūsų lauks: įžymūs apylinkių lankytini objektai, paslaptingos pelkės, galimybė apžiūrėti apylinkes iš didelio aukščio, ėjimas linija, keliavimas pagal žodinį pasakojimą, azimuto nustatymas ir kai kas, ką organizatoriai kol kas dar laiko paslaptyje (mėgstate staigmenas?). Tad daugybė įdomybių, nuotykių gamtoje ir paslaptingų vietų pažinimas garantuojamas!

Mėgstantys keliauti dviračiais čia taip pat laukiami! Dieniniame etape jiems skirtas atskiras dėmesys, tad visus maratono punktus šie dalyviai galės aplankyti “mindami pedalus”.

Nuotykių maratonas kasmet sulaukia 180-250 dalyvių ir tarp jų nuolatos būna pirmą kartą dalyvaujančių. Šiems dalyviams organizatoriai viską išsamiai paaiškina, išmoko naudotis kompasu ir skaityti žemėlapį. Bijantys pasiklysti miške, renginio metu gali susirasti didesnę keliavimo patirtį turinčių bendrakeleivių.

Maratono dalyvių amžius praktiškai neturi ribų. Jauniausiai Nuotykių maratone dalyvavusiai dalyvei buvo vos 1,5 (!) mėnesio, o vyriausiam – beveik 90 metų.

Visa informaciją apie nuotykių maratoną, nuostatus ir išankstinę registraciją galite rasti renginio puslapyje http://maratonas.turistas.lt bei telefonu 8 677 25652.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: