(c) kaunas.lt archyvo nuotr.

Didžiausia Europos pigių skrydžių aviakompanija „Ryanair” šiandien pranešė, jog plėsdami skrydžių žemėlapį jau nuo ateinančio pavasario pradės skraidyti iš Kauno oro uosto į Alikantę (Ispanijoje). Ispanijos pietryčiuose esanti Alikantė bus jau 19-ta „Ryanair” aviakompanijos kryptis iš Kauno oro uosto.

Aviakompanijos “Ryanair” skrydžiai į Alikantės oro uostą bus vykdomi nuo 2010 m. kovo 28 d. du kartus per savaitę (pirmadieniais ir penktadieniais).

Alikantė yra viena iš populiariausių „Ryanair” aviakompanijos krypčių, kurioje svaiginantys paplūdimiai, daug saulės bei begalė parduotuvių traukia ne tik turistus, bet ir vietinius ispanus. Miestas siūlo idealų derinį skirtą poilsiui, kultūrai, apsipirkimui bei miesto pažinimui. Nepamirškite aplankyti magiško grožio pilį, iš kurios atsiveria vaizdas į pakrantę ir aplankyti vietinį turgų, kuriame kiekvienas ras sau kažką išskirtinio.

Bilietus į Alikantę galėsite įsigyti jau nuo rytojaus (gruodžio 3 d.) www.ryanair.com tinklapyje. Bilietų kainos nuo 109 LT, įskaitant mokesčius ir rinkliavas. Taigi rezervuokite sau porciją šiltų minčių ir pabėkite savaitgaliui į šiltąją Ispaniją.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: