(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Artimiausiame Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdyje ketinama patvirtinti santuokos registravimo ceremonijos organizavimo norinčių susituokti asmenų pasirinktoje vietoje tvarkos aprašą. Trečiadienį Kolegijos nariai rekomendavo ruošti Tarybos sprendimo projektą dėl šio aprašo patvirtinimo.

Šių metų rugsėjo 1-ąją Vyriausybė priėmė nutarimą, kuriuo jaunavedžiams leidžiama laisvai pasirinkti savo santuokos registravimo vietą. Kauno miesto Civilinės metrikacijos biuras nuo rudens ruošė tvarkos aprašą.

Tvarkos aprašas nurodys, kaip jaunieji turėtų derinti savo pasirinktą vietą su Civilinės metrikacijos biuru, kad nebūtų pažeistos galiojančios viešosios tvarkos taisyklės, moralės normos, nebūtų keliamas pavojus gyvybei ar sveikatai.

Santuokos registravimo ceremonija Kaune galės būti organizuojama ne tik Rotušėje veikiančiame Civilinės metrikacijos biure, bet ir miesto reprezentacinėse vietose.

Jaunieji, iškilmėms pasirinkę ne Civilinės metrikacijos skyriaus patalpas, už ceremoniją turės mokėti triskart brangiau – 210 litų. Šį rinkliavos dydį patvirtino Vyriausybė.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: