(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Gruodžio 31 d. nuo 22 val. pirmą kartą iš Kauno Rotušės aikštės skambės Naujametiniai sveikinimai visai Lietuvai. Daugiau nei dvi valandas truksianti šventė „2011 Naujametinių akimirkų“ bus tiesiogiai transliuojama per TV3. Organizatoriai, kviesdami į šį renginį, dar kartą perspėja apie padidintas saugumo priemones.

„Nuo 21 val. iki renginio pabaigos eismas Rotušės aikštėje bus sustabdytas. Į aikštę prašome nesinešti pirotechninių medžiagų, jų nešaudyti, nesprogdinti. Raginame saugoti save ir kitus. Taip pat noriu akcentuoti, kad tamsiu paros metu vyksiantis renginys skirtas tik suaugusiems. Gražų fejerverką visi išvys vidunaktį“, – sakė Kauno kultūros centro „Tautos namai“ direktorius Albinas Vilčinskas.
Miestiečiai raginami numatyti savo atėjimą ir išėjimą iš Rotušės aikštės ne tik M. Valančiaus ir Vilniaus gatvėmis, bet ir iš A. Jakšto, Aleksoto, Muitinės gatvėmis.

Renginio metu viešąjį saugumą užtikrins policijos pareigūnai. Sceną, atlikėjus saugos privati saugos tarnyba.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas atvyksiančius į Rotušės aikštę taip pat ragina elgtis kultūringai.

„Kauniečiai ne kartą įrodė, kad per masinius renginius moka elgtis kultūringai, tikiuosi, kad paskutinę metų dieną taip pat nekils didesnių problemų. Taip pat raginu nesinešti į Rotušės aikštę fejerverkų, nes jų naudojimas gali kelti grėsmę aplinkiniams. Policijos pareigūnams tvarką užtikrinti padės Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai“, – sakė R. Stukas.

Visi raginami iš anksto numatyti savo atvykimą ir išvykimą. Viešojo transporto grafikas pateikiamas čia.

Po renginio apie 00.30 val. iš stotelių „Kauno pilis“ papildomai išvyks 10-ojo, 20-ojo (tik link galinės stotelės „Bitininkų g.”), 23-iojo (tik link Rokų), 37-ojo maršrutų autobusai ir 2-ojo, 5-ojo (tik link Petrašiūnų), 7-ojo (tik link galinės stotelės „Partizanų g.”), 10-ojo, 11-ojo maršrutų troleibusai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: