(c) KaunoZinios.lt archyvo nuotr.

Ar esate girdėję Saulės muziką? Tikriausiai ne. O ar žinote, kas ją atlieka? Pristatome jums Saulės brolius – Saulių Petreikį, Donatą Petreikį, Tadą Dešuką, Audrių Paznioką, Domantą Razauską bei mušamųjų meistrą Gediminą Mačiulskį. Lapkritį, tą rudens metą, kai ypač norisi šilumos, šis kvartetas apsilankys ”Palėpės muzikoje” – susitikimas suplanuotas lapkričio 12d. 19val., Ryšių istorijos muziejaus salėje.

Saulių Petreikį, liaudyje žinomą ir dėdės Semo pravarde, į žodžius sudėti sunku. Vos randi jam tinkamą apibūdinimą, jis ant scenos šast! ir iš jo išsivaduoja. Tačiau įsivaizduokite žmogų, grojantį kone visais pasaulio pučiamaisiais instrumentais, nuolatos eksperimentuojantį, improvizuojantį ir skleiste skleidžiantį meditacinę ramybę… ir kosminę energiją.

Projekte „Saulės broliai“ prie Sauliaus prisijungia jo brolis Donatas Petreikis, grojantis gitara bei saksofonu, smuikininkas, bosinės bei akustinės gitaros meistras Tadas Dešukas bei perkusija, kurios galimybes atskleis Gediminas Mačiulskis. Sunku apsakyti, kokią magišką muziką girdėsime – patys muzikantai pažada ne tik dainuojamąją poeziją, tačiau ir world music, folko, fusion bei hindi… išties Saulės vertas muzikinis pažadas.

Kada: lapkričio 12 d. 19 val.

Kur: Ryšių istorijos muziejaus salė, Kaunas

Bilietai visose TIKETA kasose

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: