Balandžio 9 dieną, penktadienį, 19 valandą.

Muzikinis spektaklis „Marilyn Monroe: geriau būti nelaimingai vienai, nei nelaimingai esant kartu“

Muzikiniame spektaklyje skambės žinomiausios Marilyn Monroe dainos, kurias atliks „Eurovizijos“ atrankų, Chorų karų dalyvė, aktorė Žydrė Šicher. Jai talkins klavišų virtuozas Daumantas Slipkus ir saksofonistas Laimonas Vaišvilas, bei spektaklio „Stiklinis žvėrynas“ bei daugelio kitų spektaklių aktorius Jurijus Majauskas. Scenografijos, kostiumų ir idėjos autoriai Jurgita Minderytė ir UAB „Kontora“.

Bilietai: „Nautilus“ kasoje ir www.bilietai.lt. Kaina – 20 arba 25 lt.

Enjoy casino: Texas Holdem Poker @ Black Pearl 21 valandą.

Šį kartą Black Pearl’e prie profesionalaus Texas Poker stalo stos profesionalus krupje. Bus žaidžiamas legendinis Texas Pokeris. Nemokančius apmokys krupje, o mokantys galės patikrint savo sėkmę ir įrodyti profesionalumą. Laimėtojai bus vaišinami bare.

Muzikiniu fonu pasirūpins Dj Marius Disco, o prie baro dirbs geriausia Kaune barmenų komanda.

Happy Hours nuo 21 iki 22 val. gėrimams 50% nuolaida.

Įėjimas nemokamas. N-21

Balandžio 10 dieną, šeštadienį, 20 valandą.

Nepakartojamas Algis Ramanauskas – Greitai pristatys garsiausius Lietuvos interneto ir TV personažus. Svečiai galės mėgautis ne tik bendravimo subtilybėmis, bet ir „grynakraujo“ lietuvio „Litofco“ mintimis apie gyvenimą. Aukštuminės statybos asas, interjero specialistas, stiliaus guru, „sveikos“ gyvensenos korifėjus, gyvenimo būdo vadybininkas – „Masonas“ Miroslavas aptars vakarėlio svečių rūbus, klubo interjerą, muzikinį skonį ir pan. Na, o garsiausias Lietuvoje „Bronius“ dalinsis savo mintimis apie šiandienos aktualijas, Lietuvos raidą kultūroje, politikoje, mene ir pan.

Po pasirodymo komikas skubės į stilingąjį Cocktail Lounge bare „Black Pearl“ ir pratęs vakarą, tik jau kaip Dj.

Happy Hours nuo 22 iki 23 val. gėrimams 50% nuolaida!

Bilietai: „Nautilus“ kasoje ir www.bilietai.lt. Kaina – 20 ir 30 lt.
N-21

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: