(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Ketvirtadienį Kauno miesto Taryba apsispręs, ar pritarti Kauno miesto savivaldybės ir Lietuvos krepšinio federacijos bendradarbiavimo sutarties projektui.

Vadovaujantis  sutartyje numatytais šalių įsipareigojimais, bus planuojamos lėšos ateinančių metų savivaldybės biudžete, koordinuojami miesto savivaldybės struktūrinių padalinių veiksmai, bus kreipiamasi į atitinkamas institucijas dėl saugumo, medicinos aptarnavimo, logistikos, viešo maitinimo, apgyvendinimo ir kitų klausimų.

„Mums svarbi ši sutartis, nes ji nustatys įsipareigojimus vykdant ir organizuojant čempionatą ir jo svarbiausią dalį – finalines varžybas. Tikimės, kad sutartis bus abipusiai prasminga ne tik krepšinio, bet ir miesto patrauklumo labui“, – sakė meras Andrius Kupčinskas.

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pateikė Kauno miesto savivaldybei sutarties projektą dėl 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionato organizavimo Kaune. Sutarties projektas buvo aptartas su 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato organizacinio komiteto (LOC) direktoriumi Mindaugu Špoku.

2010 m. kovo 16 d. Šiauliuose vyko 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato miestų savivaldybių atstovų ir LOC susitikimas, kuriame dalyvavo ir Kauno miesto savivaldybės atstovai.

Formuojant 2011 m. savivaldybės biudžeto projektą, numatyta 1,100 mln. litų Europos vyrų krepšinio čempionato finalinėms varžyboms Kaune surengti.

„Sutarties projektas iš esmės neprieštarauja Žalgirio arenos valdymo ir naudojimo koncesijos sutarties, pasirašytos 2010 m. sausio 18 d., sąlygoms, tačiau Savivaldybei teks spręsti tiek apmokėjimo koncesininkui už tinkamai paruoštos Žalgirio arenos suteikimą ir aptarnavimą klausimus, tiek papildomos sutarties su koncesininku sudarymo klausimus“, – teigė  mero patarėjas Žalgirio arenos klausimais Vygantas Gudėnas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: