Savivaldybės 2009 m. veiklos ataskaita

Paskelbė: Donatas Grigaravičius Data: 2010-03-18 03:41

Spausdinti | Komentarai

(c) Stock.XCHNG archyvo nuotr.

Ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybės tarybos nariams administracijos direktorius Vygandas Gudėnas pristatė savo 2009 metų veiklos ataskaitą.

Pasak V. Gudėno, 2009 metai Kaunui nebuvo tokie blogi, kaip sostinei ar kitiems miestams. „Lyginant su Vilniumi, mūsų miesto situacija yra kur kas geresnė. Be to, šiais metais planuojama gauti iš valstybės didžiausią dotacijos dalį, skirtą savivaldybėms“, – sakė Savivaldybės administracijos direktorius. V. Gudėnas miesto Tarybos nariams pristatė nuveiktus darbus vykdant socialinius, sveikatos apsaugos, investicinius projektus. Tarp svarbiausių nuveiktų darbų administracijos direktorius minėjo sėkmingai vykdomas Kauno pramogų ir sporto rūmų statybas, Kultūros ir sporto centro „Girstutis“ rekonstrukcijos darbus, elektroninio bilieto diegimo antrojo etapo įgyvendinimą, dviračių takų plėtrą. 2010 metais Savivaldybė planuoja baigti įgyvendinti Kauno pramogų ir sporto rūmų, „Girstučio“ projektus. „Svarbiausių projektų užbaigimui bus gautos lėšos iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų. Keliams, tiltams remontuoti tikimės gauti paramą iš Regioninės dimensijos“, – pabrėžė V.Gudėnas. Šiais metais bus pradėta įgyvendinti A. Juozapavičiaus prospekto, Jiesios tilto rekonstrukcijos projektai, prasidės Panemunės tilto remonto darbai.

Kalbėdamas apie miesto plėtrą V. Gudėnas akcentavo verslo ir technologijų slėnių plėtrą Kaune. „Didelė reikšmę miestui turi verslo ir inovacijų slėnių kūrimasis. Tam bus pritraukta šimtai milijonų litų, kurie reikšmingai prisidės prie miesto augimo “, – teigė V. Gudėnas.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt