(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kviečiame Jus ir Jūsų šeimas kartu švęsti Tarptautinę šeimos dieną! Šios dienos minėjimas vyks gegužės 14 dieną LR Seime. Pradžia 13 val.

Į šventę kviečiame Šeimų ambasadorius, visas šeimas, dalyvaujančias konkurse „Darni šeima“ šiemet ir dalyvavusias pernai. O taip pat nevyriausybinių organizacijų ir konkurso „Darni šeima“ informacinių partnerių atstovus su šeimomis.

Esate laukiami kartu su visa šeima: tėčiai, mamos, vaikai, seneliai, močiutės, proseneliai ir prosenelės, broliai ir sesės. Tiek maži, tiek dideli, tiek jauni, tiek vyresni – visi esate labai laukiami!

Šventės programa sumanyta taip, kad būtų įdomu ir gera visiems: tėvų, senelių, vyresnių vaikų lauks įdomi gydytojo psichoterapeuto Eugenijaus Laurinaičio paskaita, vaikai tuo metu bus pakviesti į jiems skirtą programą. O po pertraukos lauks koncertas ir konkurso „Darni šeima 2010“ nugalėtojų paskelbimas.

Į šventę kviečiame registruotis iki gegužės 11 dienos el. paštu info@darni-seima.lt arba telefonu 8 5 266 4282.
Labai svarbu, kad nurodytumėte šią informaciją:

1. Parašykite kiekvieno šeimos nario, ketinančio dalyvauti šventėje, vardą ir pavardę, nes turime parengti leidimus į LR Seimą, Su savimi reikės turėti asmens dokumentą su nuotrauka (vaikams, jei jau yra moksleiviai ir neturi kito asmens dokumento, reikia su savimi turėti moksleivio pažymėjimą, mažesniems vaikams – gimimo liudijimą);

2. Vaikų skaičių ir kiekvieno vaiko amžių ( vaikų grupėms bus numatyta speciali programa, todėl, norėdami geriau pasiruošti, norime žinoti, kiek kokio amžiaus vaikų bus);

3. NVO ir informacinių rėmėjų atstovams: nurodykite, iš kokios organizacijos, įstaigos ar leidinio esate.

Iki susitikimo Tarptautinės šeimos dienos minėjime gegužės 14 d. LR Seime!

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: