(c) "EMP recycling" archyvo nuotr.

Rugsėjį ,,EMP recycling“ vėl pradeda nemokamai rinkti buitinę techniką ir elektroniką. Sena aparatūra atsikratyti galės tiek įmonės, tiek gyventojai iš Vilniaus, Kauno miestų bei rajonų.

Pasak EMP generalinio direktoriaus Almonto Kybarto, nemokamo surinkimo paslauga atnaujinama dėl kelių priežasčių. Visų pirma – iš visų EMP taikytų buitinės technikos ir elektronikos surinkimo būdų ši paslauga yra paklausiausia ir patogiausia – nereikia rūpintis ne tik atliekų gabenimu, bet ir šaldytuvų, viryklių, skalbyklių ir kitų stambių prietaisų išnešimu – tai atlieka sutartą dieną atvykęs EMP atliekų TAKSI ekipažas. Antroji priežastis – po beveik metus trukusio nuosmukio pradėjusios kilti antrinių žaliavų kainos, nes šių žaliavų pardavimo pajamos yra vienas iš nemokamo surinkimo finansavimo šaltinių.

Ar nemokamo buitinės technikos ir elektronikos surinkimo paslauga bus plečiama į kitas Lietuvos vietoves ir ar ji bus siūloma ir 2010 metais, priklausys nuo antrinių žaliavų kainų pokyčių rinkose bei šios technikos gamintojų ir importuotojų užsakymų ir jų finansavimo. Kitų Lietuvos vietovių gyventojai ir įmonės gali išsikviesti EMP atliekų TAKSI ir atliekomis atsikratyti sumokėję už jų transportavimo paslaugas arba atvežti į artimiausiai stovinčius specialius konteinerius.

Jei įmonės ir gyventojai siekia ne tik patogiai bei teisingai atsikratyti sugedusiais prietaisais, bet ir turėti pajamų, atliekas turėtų atvežti į Vilniaus rajone, Galinės kaime (16-asis Vilniaus – Ukmergės greitkelio km) esančią gamyklą Šių ir kitų atliekų supirkimo kainos ir sąlygos nuolat skelbiamos www.emp.lt svetainėje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: