(c) Organizatorių archyvo nuotr.

„Skirk savaitgalį geriems darbams“ – tokiu šūkiu „Kauno Jaunimo linijos“ savanoriai dar kartą kviečia kauniečius dalyvauti mokymuose apie savanorystę ir tapti ,,savaitgalio savanoriais“.

„Savanorystės idėja tau įdomi, tačiau manai, kad esi per senas ar per jaunas, turi per mažai ar per daug laiko, esi per daug turtingas arba vos suduri galą su galu, todėl negali? NETIESA!“- abejones išsklaidyti pasiryžę mokymų vadovai.

Mokymuose, kurie vyks birželio 11-12 dienomis gali dalyvauti visi nepriklausomai nuo savo amžiaus, lyties, išsilavinimo, socialinės padėties, rasinių ar politinių pažiūrų. Svarbiausias dalykas, kurį turėtų atsinešti mokymų dalyviai yra noras ir gera valia.

Mokymai vyks dvi dienas. Pirmąją mokymų dieną dalyviai turės galimybę susipažinti su savanoriška veikla ir ugdyti darbo grupėje įgūdžius, o antrąją – išbandyti savo jėgas smagioje ir prasmingoje savanoriškoje veikloje.

Visi norintys dalyvauti mokymuose turi atsiųsti užpildytą anketą info@uztrauktukas.lt iki gegužės 30 dienos.
Anketą galima rasti adresu: www.uztrauktukas.lt . Iš atsiuntusiųjų anketas bus atrinkta 16 laimingųjų.

Mokymus organizuoja asociacija ,,Kauno Jaunimo linija“. Ši emocinę paramą telefonu ir internetu teikianti tarnyba prisideda prie savanorystės skatinimo projektu „Mums rūpi“ ir kviečia skirti dvi dienas susipažinti su savanorystės idėjomis ir taip kartu paminėti Tarptautinius savanorystės metus.

Asmuo kontaktams: Žilvinas Mažeikis, 8 601 85996

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: