A. Butkevičiaus asm. arch. nuotr.

Seimo rinkimus laimėję socialdemokratai norėtų kuo daugiau ministrų portfelių, tarp jų – teisingumo ir vidaus reikalų ministrų, sako partijos lyderis ir realiausias pretendentas į ministro pirmininko postą Algirdas Butkevičius.

“Norėtųsi, kad kuo daugiau ministerijų priklausytų partijos dispozicijai, nes perspektyvoje yra daug ambicingų planų. Ir Teisingumo ministerija galėtų būti, mąstome ir apie Vidaus reikalų ministeriją. Šiuo metu visuomenės suformuota nuomonė apie teisėsaugos institucijas gana neigiama, o žmonės tikrai nori pokyčių ne tik ekonominėje ir socialinėje srityje, realaus atlyginimo didėjimo, bet ir paprasčiausiai didesnio teisingumo ir padorumo”, – interviu “Verslo žinioms” sakė A.Butkevičius

Anksčiau skelbta, kad socialdemokratai taikosi ir į finansų bei užsienio reikalų ministrų postus.

Pirmadienį A.Butkevičius nepaneigė, kad vienas iš kandidatų į finansų ministrus yra Lietuvos banko Finansinių paslaugų ir rinkų priežiūros departamento direktorius Vilius Šapoka, o o ambasadorius Baltarusijoje Linas Linkevičius – vienas iš kelių svarstomų kandidatų į užsienio reikalų ministro postą.

“Tikrai pirmiausia bus atsižvelgiama į gebėjimus, gali atsitikti net ir taip, kad tai bus žmogus ne iš politikų”, – kalbėdamas apie pretendentus į šiuos postus, “Verslo žinioms” sakė socialdemokratų lyderis.

Paklaustas apie Ūkio ministeriją, A.Butkevičius atsakė: “Jei pavyks, būtų labai gerai”.

Socialdemokratai naujajame Seime turės 38 mandatus. Kartu su “darbiečiais” ir “tvarkiečiais” jie turės 78 mandatus.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: