Spartins
(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

„Girstučio“ sporto komplekso rekonstrukcijos darbus atliekanti UAB „Sienojus“ iki šių metų pabaigos įsipareigojo atlikti darbų už 5 milijonus litų.

Tai patvirtino bendrovės direktorius Egidijus Savickas pirmadienį įvykusiame susitikime su Kauno miesto savivaldybės tarybos Ūkio komiteto nariais ir savivaldybės administracijos atstovais. „Girstučio“ rekonstrukcijos darbai ilgą laiką merdėjo.

Iš Vyriausybės investicijų programos baseinui rekonstruoti šiemet buvo skirta 5,6 mln. litų, tačiau kol kas įsavinta tik nedidelė dalis lėšų. Iškilo grėsmė, kad miestui svarbus projektas gali būti neįgyvendintas.

Birželio pradžioje Kauno vadovai suabejojo, ar „Girstučio“ rekonstrukcijos darbų rangovas pajėgs užbaigti statybas, todėl net svarstė galimybę nutraukti sutartį su „Sienojumi“.

Kauno miesto meras Rimantas Mikaitis birželio 6 dieną lankėsi statybvietėje ir pavedė savivaldybės administracijai skubiai spęsti problemą.

Praėjusį pirmadienį miesto tarybos Ūkio komiteto posėdyje „Sienojaus“ direktorius E.Savickas pateikė darbų grafiką ir patikino, kad baseino rekonstrukcija judės gerokai sparčiau.

Iki metų pabaigos ketinama apšiltinti fasadą, atlikti visus tinkavimo darbus, išbetonuoti grindis, įrengti inžinerinius tinklus, vandens filtravimo įrangą, elektros instaliaciją.

Ūkio komiteto pirmininkas Rytis Šatkauskas teigė, kad nutraukti sutartį su „Sienojumi“ nenaudinga, nes iškiltų grėsmė prarasti lėšas, kurias savivaldybė gavo iš Vyriausybės investicijų programos.

Komiteto pirmininkas prognozuoja, kad „Girstučio“ įkurtuves bus galima švęsti 2012 metų rudenį.

Sporto komplekso statyba trunka beveik keturis metus. Rūmuose numatytas 50 metrų ilgio baseinas, vandens parkas, olimpinis plaukimo centras. Visas objektas kainuotų apie 21 mln. litų.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: