(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Ketvirtadienį posėdžiausianti Kauno miesto savivaldybės taryba turės priimti galutinį sprendimą dėl Raudonojo Kryžiaus klinikinės ligoninės ir Kauno 2-osios klinikinės ligoninės sujungimo į viešąją įstaigą Kauno klinikinę ligoninę.

Sveikatos priežiūros įstaigų ir paslaugų restruktūrizavimo trečiojo etapo programoje numatyta, kad vietoje šių dviejų ligoninių turėtų atsirasti viena respublikinio lygmens įstaiga.

Sprendimo projekte siūloma patvirtinti abiejų ligoninių reorganizavimo sąlygas (kurios jau įregistruotos valstybės įmonės Registrų centro Kauno filiale) ir po reorganizavimo veiksiančios naujos įstaigos steigimo dokumentus.

Kauno miesto savivaldybės taryba 2003 m. rugsėjo 11 d. sprendimu yra įsteigusi Kauno 2-osios klinikinės ligoninės filialą P. Mažylio gimdymo namus, kurie po reorganizavimo procedūrų pabaigos tęs veiklą kaip Kauno klinikinės ligoninės filialas.

Teikiamu sprendimo projektu siūloma pritarti Kęstučio Mazurkevičiaus atleidimui iš Raudonojo Kryžiaus klinikinės ligoninės direktoriaus pareigų ir Arvydo Rimkevičiaus atleidimui iš Kauno 2-osios klinikinės ligoninės direktoriaus pareigų nuo viešųjų įstaigų išregistravimo iš Juridinių asmenų registro dienos. Ligoninių vadovus iš pareigų atleis Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorė.

Sujungus Raudonojo kryžiaus klinikinę ir 2-ąją klinikinę ligonines ir įsteigus naują Kauno klinikinę ligoninę, visiems darbuotojams bus įteikti įspėjimo lapeliai apie darbo sutarties sąlygų pasikeitimą.

Darbuotojai turės teisę apsispręsti, ar nori dirbti naujoje ligoninėje, ar ne. Darbuotojams bus pasiūlyta pasirašyti sutartis su nauja ligonine. Tie darbuotojai, kurie nesutiks pereiti dirbti į naują ligoninę, bus atleidžiami, išmokant jiems pagal įstatymus numatytas kompensacijas.

Po įstaigų reorganizavimo laikinai naujosios ligoninės direktoriaus pareigas eitų K. Mazurkevičius, kol konkurso būdu bus išrinktas ir paskirtas direktorius (vyriausiasis gydytojas).

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: