(c) KZ archyvo nuotr.

Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA) lietuviško kapitalo aviakompanijai „Star1 Airlines” suteikė kodą V9. IATA avialinijų kodo suteikimas paspartins aviakompanijos žingsnius dėl bilietų platinimo per „Amadeus“ rezervacinę sistemą.

„Star1 Airlines“ vadovo Martyno Laivio teigimu, IATA suteiktas kodas yra reikalingas avialinijų, vykdomų reisų bei transporto dokumentų identifikavimui prieš keleivius, vežėjus bei kitas aviakompanijas.

„Suteiktasis V9 kodas bus naudojamas rezervacijoms, tvarkaraščiams, bilietų platinimui, skelbiant tarifus ar oro transporto važtaraščių sudarymui. Be to, šio kodo gavimas buvo viena esminių sąlygų deryboms su tarptautine rezervacine sistema „Amadeus“ užbaigti, todėl tikimės, kad „Star1 Airlines” bilietais per minėtąją sistemą bus pradėta prekiauti jau šiemet“, – sako M. Laivys.

Kompanija „Amadeus“, vykdanti klientų aptarnavimo operacijas 76 valstybėse ir veikianti daugiau nei 215 rinkų, turizmo paslaugų tiekėjams, pardavėjams ir pirkėjams siūlo bilietų platinimo, IT ir prekybos valdymo sistemos sprendimus.

„Star1 Airlines” prisijungus prie „Amadeus“ sistemos, kelionių agentūros, besinaudojančios šia rezervavimo sistema visame pasaulyje turėtų vienodą prieigą prie „Star1 Airlines” tarifų bei galimybę prekiauti aviakompanijos bilietais.

„Star1 Airlines” planuoja tapti pilnaverte IATA nare nuo 2010 metų.

„Star1 Airlines” vykdo tiesioginius skrydžius į Dubliną, Londoną ir Žironą (Barseloną). Nuo lapkričio 21 d. bendrovė ims skraidinti iš Vilniaus į Milaną. „Star 1 Airlines” bilietus iki praeito mėnesio buvo galima įsigyti interneto svetainėje www.star1.aero, o nuo šiol jais prekiauja ir daugiau nei 150 šalies kelionių agentūrų visoje Lietuvoje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: