(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Kovo 30 – ąją reklamų konkursas STARtuok! visus studentus bei moksleivius kviečia į antrąjį seminarą „Būti aktoriumi“. Čia savo ilgamete patirtimi ir žiniomis apie žmonių atranką reklamoms, kino bei televizijos filmams dalinsis viena žymiausių Lietuvoje kasting‘o specialistė – Edita Kabaraitė.

Seminaro lektorė – jau daugelį metų sėkmingai veikiančios įmonės „Editos kastingas“ įkūrėja bei vadovė. Ji režisavo tokius televizijos projektus kaip Lietuvos super miestas,  2 minutės šlovės, Ateities lyderiai, Kelias į žvaigždes. Daugelis visiems žinomų reklamų – Švyturys , Forum Cinema, Maxima, Viči, Topo centras – taip pat Editos režisūrinis darbas.

Lektorė pažadėjo ne tik pasidalinti ilgamete darbo patirtimi, bet ir praktiškai parodyti, kaip vyksta žmonių atranka. Kitaip tariant, seminaro dalyviai turės puikią galimybę ne tik pasiklausyti puikios specialistės, bet ir sudalyvauti tikrame kasting‘e.

„Labai džiaugiamės sulaukę tokio didelio studentų bei moksleivių susidomėjimo pirmuoju seminaru. Tad kad ir ką visi besakytų, reklama masina, o kūrėjo darbas vilioja. STARtuok! dar tik prasidėjo, tad įdomių susitikimų bei staigmenų pažadame ir daugiau“, – sakė projekto vadovė Giedrė Rutkauskaitė.

Agnė Sabaliauskaitė

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: