(c) KTU archyvo nuotr.

Rugsėjo 1-ąją KTU Informatikos fakulteto auditorijų duris pravėrė 259 pirmo kurso bakalaurantai ir 131 pirmo kurso magistrantas. Šiemet į pirmosios pakopos valstybės finansuojamas studijų programas priimta netgi dviem studentais daugiau nei praėjusiais metais.

Pasak KTU Informatikos fakulteto dekano prof. Aleksandro Targamadzės, stojančiųjų į fakultetą skaičius išlieka tas pats. „Palyginus su kitais Kauno technologijos universiteto fakultetais, gavome daugiausia valstybės remiamų studijų krepšelių. Manau, šie rezultatai patvirtina vyraujančią nuomonę, kad fakultetas ruošia gerus specialistus“, – džiaugiasi vadovas ir priduria, kad fakultetas nestovi vietoje, stengiasi kuo glaudžiau bendrauti su esamais ir būsimais studentais, IT verslo atstovais, bandoma išsiaiškinti visų poreikius ir tobulinti studijų programas. Dekanas neslepia, kad yra sričių, kuriose būtų galima dar geriau padirbėti siekiant, kad KTU Informatikos fakultetas taptų institucija, ruošiančia pačius perspektyviausius šios srities specialistus Lietuvoje.

Gerinti fakulteto teikiamas studijas siekia ir fakulteto vadovai, ir dėstytojai. Atsižvelgęs į rinkos pokyčius šiemet fakultetas stojantiesiems pasiūlė naują studijų programą – informacines sistemas. Ją pasirinko 19 abiturientų. Nuo 2009 m. dėstomą studijų programą – žiniasklaidos informacines technologijas – pasirinko 46 stojantieji. Dešimt šios programos pirmakursių vasarą atliko praktiką Lietuvos radijuje ir televizijoje.

Pasak fakulteto dekano, gebėjimas Universitete įgytas žinias tikslingai pritaikyti praktikoje Lietuvos ir užsienio įmonėse, stažuotės užsienyje taip pat skatina abiturientus rinktis Informatikos fakultetą.

Iš viso KTU Informatikos fakultetas teikia keturias bakalauro studijų programas: informatikos, informatikos inžinerijos, žiniasklaidos informacinių technologijų ir informacinių sistemų. Magistrantai renkasi vieną iš septynių studijų programų: informatiką, informacinių sistemų inžineriją, kompiuterizuotą mokymąsi, nuotolinio mokymosi informacines technologijas, programų sistemų inžineriją, vienlustes sistemas, informacines technologijas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: