Sudaryta savivaldybės darbo grupė
(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Kauno miesto savivaldybėje iš administracijos vadovų ir įvairių sričių specialistų sudaryta darbo grupė, kuri spręs nebaigtų rekonstruoti „Girstučio“ kultūros ir sporto rūmų perėmimo klausimus iš UAB „Sienojus“ ir UAB „Kamesta“.

Savo įsipareigojimų nevykdęs UAB „Sienojus“ ilgai pažadais maitino savivaldybę bei kauniečius, kad darbai bus baigti laiku. Iš pradžių buvo planuojama darbus pabaigti pavasarį, vėliau data buvo vis nukelinėjama. Praeitą savaitę buvo žengti pirmieji žingsniai, siekiant perimti šį kompleksą.

Pasak darbo grupės narių, būtina užtikrinti objekto apsaugą ir taip išvengti neigiamų pasekmių.

Darbo grupės vadovu paskirtas Andrius Stankevičius, Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas. Pačią grupę sudarys Statybos, Urbanistikos, Teisės, Energetikos, Viešųjų pirkimų ir koncesijų, Kūno kultūros ir sporto, Turto tvarkymo skyrių bei poskyrių atstovai.

Į darbo grupės posėdžius bus kviečiami UAB „COWI Lietuva“, UAB ,,Ekspertika“, Kauno plaukimo mokyklos, UAB „Sienojus“ atstovai bei vadovai.

Buvo planuojama, kad po rekonstrukcijos bus sutvarkytas vienintelis Kaune 50 metrų ilgio baseinas, nebeliks lengvosios atletikos maniežo, kuris nebeatitinka tarptautinių reikalavimų. Vietoj maniežo bus įrengtas 4 takų 25 metrų baseinas.

Didžiajame baseine galės treniruotis plaukikai, vandensvydininkai, penkiakovininkai ir kiti vandens sporto atstovai. Taip pat buvo įrenginėjama atskira erdvė vandens pramogų zonai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: