(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Lietuvą vis smarkiau apima artėjančio „EuroBasket 2011“ karštinė. Paskelbus apie Lietuvos rinktinę palaikančios skanduotės konkursą, sulaukta per 600 laiškų su siūlomais variantais. Oficialioje čempionato sirgalių svetainėje www.fanspace2011.com, atmetus pasikartojančius, viešai publikuota jau beveik 300 skanduočių.

Pirmą kartą po Nepriklausomybės atkūrimo Lietuvos rinktinė svarbiausias Senojo žemyno varžybas žais namuose, kartu su taip vadinamu „šeštuoju žaidėju“ – savo aistringais sirgaliais, kurių ištikimybė, vieningas palaikymas ir indėlis į pergales žinomas jau ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje.

Kiekviena proga tai patvirtina ir patys rinktinės žaidėjai bei treneriai.

„Noriu padėkoti mūsų sirgaliams – tiek esantiems čia, Turkijoje, tiek likusiems Lietuvoje. Jų parama ir tikėjimas padėjo mums pasiekti tai, kur dabar esame“, – po bronzinio finišo 2010 m. pasaulio čempionate kalbėjo rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra.

„Pamenu, kaip po pergalės 2003 m. Europos čempionate Šarūnas Jasikevičius kalbėjo: „Visų pirma noriu pasakyti milžinišką ačiū mūsų fanams – kai būdavo žiauriai sunku, būtent jie savo palaikymu ir dainomis stumdavo mus į priek“į, – sakė „EuroBasket 2011“ Žiniasklaidos ir komunikacijos grupės vadovas, vienas iš skanduočių konkurso komisijos narių Linas Kunigėlis. – Jeigu Lietuvoje arena vienu balsu skanduos tautos išrinktą skanduotę, manau, rinktinei turėtų įsijungti antras kvėpavimas“.

Komisijoje taip pat bus Lietuvos rinktinės krepšininkas Mantas Kalnietis, sirgalių lyderis Tomas Balaiškis-Sėkla, čempionato partnerio „Radiocentro“ savireklamos vadovas Egidijus Stanevičius, daininkas ir laidų vedėjas Marijus Mikutavičius.

„Išrinkti dešimt geriausių skanduočių bus be galo sudėtinga – aišku jau dabar. Tačiau džiugu matyti sirgalių išradingumą ir norą visomis priemonėmis prisidėti prie krepšininkų pergalių. Smagiausia, kad konkurse dalyvauja ir sporto visuomenėje gerai žinomi asmenys“, – kalbėjo L. Kunigėlis.

Visi norintys skanduotes video arba tekstiniu formatu iki gegužės 31 dienos dar gali patalpinti svetainėje www.fanspace2011.com. Beje, ten galima rasti ir jau atsiųstų skanduočių pavyzdžių. Po to komisijai teks nelengva užduotis – atrinkti dešimt originaliausių skanduočių, iš kurių nugalėtoją išrinks visa sirgalių armija, balsuodama internete.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: