(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Prekybos ir laisvalaikio centras “Mega” visiems šunų augintojams ir jų mylėtojams rengia ypatingą šventę – pirmą kartą Lietuvoje įvyksiantį šunelių karnavalą “Dog-o-weeną”.

Spalio 24 d., šeštadienį, PLC “Mega” II-ame aukšte renginių salėje organizuojamoje šventėje laukiami ne tik šunų augintojai bei mylėtojai, bet ir jų keturkojai draugai. Visi šunys, pasipuošę karnavaliniais Helovino kostiumais, turės galimybę dalyvauti įspūdingiausio kostiumo konkurse ir varžytis dėl pagrindinio prizo – 500 litų vertės “Mega” dovanų čekio.

“Mega” nori pasiūlyti savo pirkėjams įdomių, originalių renginių. Tikimės, kad šis šunelių karnavalas suteiks daug teigiamų emocijų mūsų lankytojams ir šventės dalyviams, o pirmą kartą Lietuvoje rengiamas “Dog-o-weenas” taps kasmet vyksiančia tradicine švente “, – sakė prekybos ir laisvalaikio centrą valdančios bendrovės “Baltic Red Management” rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė.

Renginio metu daugiau kaip 100 dalyvių demonstruos šunų Helovino kostiumus, šeimininkai pristatys savo augintinius ir parodys jų dresūros sugebėjimus. Augintiniai rungsis mažasvorių, lengvasvorių ir sunkiasvorių kategorijose. Kiekvienoje kategorijoje bus skiriamos trys prizinės vietos, o iš jų bus išrinktas pagrindinis konkurso nugalėtojas. Taip pat bus išrinktos ir apdovanotos publikos numylėtinio, artistiškiausio dalyvio ir juokingiausio kostiumo nominacijos.

Pasak R.Vyšniauskienės, dalyvių registracija vyko labai sparčiai, pasiekė nustatytą ribą ir buvo baigta likus dar savaitei iki renginio. Tai rodo, kad žmonės susidomėjo šiuo renginiu. Savo augintinius užregistravo ir žinomi Lietuvos žmonės.

Prizininkus išrinks kompetentinga komisija: stilistė Eglė Mickevičienė, aktorė Hana Šumilaitė, ir treneris Algirdas Vaičiūnas, žada dalyvauti ir dainininkas Rytis Cicinas. Specialiais prizais ir konkurso diplomais bus apdovanoti visi keturkojai “Dog-o-weeno” šventės dalyviai.

Šunų augintojų ir mylėtojų laukia ne tik įspūdingas šventinis karnavalas, bet ir nuotaikingas dainininkės Vilijos Matačiūnaitės koncertas. Nemokamą renginį kviečiami pažiūrėti visi prekybos centro lankytojai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: