Šveicarų modernaus džiazo etalonas „Brink Man Ship“ - Kaune
(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Visą vasarą vykstantis festivalis „Daugirdas gyvai“ pradėjo paskutinį mėnesį. Jau šį ketvirtadienį, rugpjūčio 4 d., 19 val. sulaukę didelio dėmesio ir pripažinimo Lietuvoje rudenį, prieplaukos krantinės amfiteatre klausytojus kvies šveicarų modernaus džiazo etalonu vadinamas ketvertukas „Brink Man Ship“.

„Brink Man Ship“ turi savo balsą ir skambesį, savitą braižą, jiems pavyksta sukurti „erdvinį” garsą, kuriame netrūksta organizuotumo ir improvizacijos.

Pasitelkę elektroniką ir šiuolaikinį džiazą, kuria klubinio skambesio, kontrastų, melancholiško lyrizmo, energijos kupinas kompozicijas, stebinančias savo plačiu muzikiniu akiračiu ir subtilia nuotaika. Kaip patys teigia „Brink Man Ship“ laikosi tradicijos laužyti tradicijas. Tam didelę įtaką turėjo susitikimas su Nielsu Petteriu Molvaeriu, Willsau festivalyje.

Kolektyvas intensyviai gastroliuoja – per dešimt gyvavimo metų „Brink Man Ship” surengė kelias dešimtis gastrolių beveik dvidešimtyje pasaulio šalių, tarp kurių – Kanada, Tailandas, Jamaika, Prancūzija, Austrija, Vokietija, Rusija ir Baltijos šalys. Grupės diskografijoje penki kompaktiniai diskai, prieš metus sąrašą papildė įrašai su norvegų trimitininku Nilsu Petteriu Molvaeriu.

Grupės lyderis Janas Galega Bronnimannas – tituluojamas tarptautinio kalibro kompozitoriumi ir aranžuotoju. Kamerūne (Centrinė Afrika) gimęs muzikantas yra laisvas kūrėjas, jis rašo muziką įvairiems kolektyvams, didžėjams, šokio ir teatro projektams. Pernai už muzikinius nuopelnus J. Galegai Brönnimannui buvo įteiktas Šveicarijos Berno kantono prizas.

J. Galega Brönnimannas bendradarbiavo su Kenny Werneriu, Eddy Floydu, Williamu Bellu, Pierre’u Favre, Peteriu Schärli, Heraldu Haerteriu, Rolandu Philippu, Hansu Feigenwinteriu ir daugeliu kitų pripažintų menininkų.

Visiems kitiems „Brink Man Ship“ nariams ši grupė yra pagrindinė, nors jie koncertuoja ir įrašinėja muziką taip pat ir su kitais kolektyvais.

Bilieto kaina – 50 Lt

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: