Šventė pirmąjį trynukų gimtadienį
(c) Kauno rajono savivaldybės archyvo nuotr.

Gruodžio 9 d. gražiame Kačerginės pušyne gyvenantys trynukai Kamilė, Motiejus ir Pijus Grigai šventė savo pirmąjį gimtadienį. Juos auginantys tėvai ir seneliai su sveikinti atvykusiais Kauno rajono savivaldybės atstovais noriai ir su šypsena dalijosi savo džiaugsmais.

Nors vaikučiai gimė po tuo pačiu Šaulio ženklu, visi trys – labai skirtingi. „Kamilė – aktyvistė. Ji pirma viską pradeda, vadovauja, o broliai seka jos pavyzdžiu. Motiejų vadiname reikalų ministru: jis šypsosi retai ir tik prie savų. Pijus – labai ramus, neverkia ir nepyksta“, – šypsodamiesi apie savo mažylius pasakojo tėveliai Laura ir Andrius.

Kaip teigė Kamilės, Pijaus ir Motiejaus močiutė Eugenija Kuprienė, vaikučiai yra sveiki – auga kvėpuodami grynu pušyno oru (šiltuoju metų laiku lauke praleidžia visą dieną), noriai valgo. Tiesa, visus vienu metu pamaitinti gana sudėtinga. „Kaip gerai būtų turėti tris rankas“, – juokėsi dukrai Laurai vaikučius padedantis auginti Petras Kuprys.

Prieš gimstant trynukams, Lauros ir Andriaus šeima gyveno Vilniuje. „Kai sužinojome, kad taip gausiai padidės mūsų šeimyna, nesvarstydami persikraustėme gyventi pas tėvelius. Vyras Andrius su mumis leidžia savaitgalius ir viduryje savaitės po darbo atvažiuoja“, – pasakojo Laura.

Pasiteiravus, kaip atrodo mažylius prižiūrinčiųjų diena, mama buvo atvira: „Kol išmokome gyventi – užtruko. Kartais net pavalgyti nespėjame, nes visi vaikučiai vienu metu turi savo poreikių. Tačiau dabar bandome laikytis režimo – viskas tampa lengviau“.

Nors rūpesčių su trimis į skirtingas puses besiveržiančiais mažyliais tikrai yra, visi šeimos nariai šypsosi ir noriai dalijasi veikiau džiaugsmais nei rūpesčiais. „Kai daliniesi džiaugsmu, jis dauginasi“, – po šilto pokalbio atsisveikindama su šeimą aplankiusiais ir pirmojo gimtadienio proga pasveikinusiais Kauno rajono savivaldybės meru Valerijumi Makūnu ir Aurelija Makūniene sakė trynukų mama.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: