Teatro klubas pristato pirmąją premjerą - komediją

Net aiškiaregiai negali numatyti kai kurių likimo išdaigų, išmušančių iš vėžių užtikrintai nukaltą karjerą. Vieni karjeras kala, kiti – griauna, o mes iš to galime smagiai pasijuokti naujausiame Teatro klubo pastatyme – Inos Pukelytės komedijoje „Būrėja“.

Šiuo spektakliu prieš keletą metų Kaune įsikūręs teatro klubas pradeda naują savo gyvavimo etapą. Nuo šiol jį rasime visada toje pačioje vietoje – legendiniuose Kauno Architektų namuose – ir su žymiai platesniu repertuaru.

Spalio 7 d. Teatro klubas pristato savo naująjį sezoną ir pirmąją jo premjerą – komediją „Būrėja“. Iki šiol veikęs kaip kabaretinis, restoranuose ir klubuose vaidinamų spektaklių teatras, klubas nuleidžia inkarą Kauno senamiestyje ir siekia čia sukviesti panašius į save mažuosius teatrus.

Jau spalį, be paties Teatro klubo spektaklių – „Meilės Paryžiuje“, „Šeimos patarėjo“, “Brendžio trims!“ – išvysime iš Kauno kilusią aktorę Birutę Marcinkevičiūtę-Mar, vaikams spektaklius rodys Stalo teatras.

Birutė Mar kartu su aktoriumi Aleksu Kazanavičiumi pristatys savo kūrybą, skirtą istorinėms lietuvių asmenybėms. Taip pat čia vyks ir koncertai, susitikimai, seminarai. Štai jau lapkričio pradžioje „Laimingi žmonės“ kviečia į terapijos seminarą, o vėliau – ir į savo spektaklius.

Klubo atidarymo premjera intriguoja ne tiek pavadinimu, kiek komiškos situacijos atpažįstamumu. Atsidūrę pavojingoje, kritinėje situacijoje, neretai pagalvojame kreiptis į ką nors patarimo ar palaikymo. Ne išimtis – aiškiaregiai ir būrėjai, kurių pagalba dažną vilioja paslaptingumu, mistiškumu.

Kai nežinome, kaip elgtis, burtai pradeda atrodyti gana patikima priemone. Jei ne problemai išspręsti, tai bent pasitikėjimui savimi sustiprinti. Matyt, taip masto ir pas aiškiaregę (aktorė Miglė Pauliukaitytė) atvykęs politikas (aktorius Henrikas Savickis), kurio laukia lemtingas susitikimas su partneriais. Juk yra tikimybė, kad kai kurie „burtai“ gali grąžinti harmoniją gerokai išbalansuotam politiko gyvenimui. Tačiau netikėtai lemtingu tampa ne tas susitikimas.

Gal ir sutapimas, kad Teatro klubas atidaromas spektakliu „Būrėja“. Komedija – ne receptas. Tai mūsų komiškoji gyvenimo patirtis. Nuo šiol Architektų namuose veiksiantis klubas ilgainiui gali tapti panašiu į būrimo saloną, kuriame žmogiškąja patirtimi dalinsimės teatro, muzikos ir pokalbių (o gal užkalbėjimų?) „seansais“.

Būtent todėl klubo atidarymą vainikuos subtiliai smagus akordeonistų Dmitrijaus Michailovo ir Povilo Velikio duetas iš „Subtilu Z“. Beje, organizatoriai informuoja, kad klube galiojantis aprangos kodas – tai jaukios, draugiškos nuotaikos šydas.

VšĮ Dvimiesčio kulka informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: